- Мисля, че ставам хлебарка...
- ???
- Обещах вкъщи, че ще отслабна. И сега ям само нощем в кухнята, когато всички спят. А като светнат лампата, започвам панически да се крия...
Непредпазлив планинар се подхлъзва и пропада в дълбока пропаст, за късмет се хваща за някакво храстче и със сетни усилия започва да вика:
- Помощ, помощ, има ли някой там горе. Помощ, Господи!
- Аз съм Исус твоя Бог и сега ще ти помогна. - чува се някакъв глас отгоре.
- Помогни ми, че едва издържам, а и храста се отскубва.
- Вярваш ли ми?
- Вярвам ти.
- Пусни се от храста тогава!
- Ааа, не. Помощ, помощ, има ли някой друг там горе?