Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза Мечо Пух в месарница и пита продавачката: -Извинете, имате ли свински паржоли? -Да, господине, толква сочни, че направо се топят в устата. -А, да имате свински ушички? -Да и са савсем пресни, днеска ги докараха. -Ами свински краченца имате ли? -Да, да, да имаме, имаме. Мечо Пух вади един пистолет, насочва го към продавачката и искрещява: -Това е за прасето.
Животни 3,245 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ученици, подчертайте заглавието с крива… права. Учител по електротехника Един каубой си язди из прерията и изведнъж вътрешния му глас казва: - Спри тук! Той спира а гласът му казва: - Копай! Той започва да копае, а след два часа гласът му казва: - Продължавай! След още два часа му казва пак: - Продължавай да копаеш! Най после каубоя удря на дърво, вади сандък а той-пълен с жълтици,вътрешния глас: - А,стига бе!!! От целия колектив в офиса работеше само факса. Телефонен разговор с адвокатска кантора: — „Голдблум, Голдблум, Голдблум и Голдблум“, добър ден. — Добър ден, търся господин Голдблум. — Няма го, в командировка е. — А мога ли тогава да говоря с господин Голдблум? — Излезе на обяд. — А господин Голдблум? — Болен е тази седмица. — Тогава ще мога ли да говоря с господин Голдблум? — На телефона. Излиза един пиян от кварталната кръчма, качва се на мотора си, пали, тръгва и започва да си мисли: - Ако сега ме спрат полицаите и ме питат дали съм пиян, ще им кажа че очите ми са се насълзили от вятъра ... След малко наистина го срещнали полицаи, спряли го и го попитали: - Абе на тебе да не би да ти са се зачервили очите от вятъра а? - Не бе... пийнал съм си!