Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек се обажда на брат си по телефона. Вдига братът и казва: - Ох, добре че се обади. Случи се нещастие. Тате вчера се качи на черешата да бере череши.... - Е ... - Ами случи се най-страшното... - Кво, бе? - Ами, тате падна от скапаната череша, брат ми....Абе с две думи, загубихме го.... Дълго мълчание от двете страни на жицата. След това първият пита: - Слушай, брат ми, а под черешата проверихте ли?
Разни 1,983 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чукчата се закопчава, излиза от колибата и вика на жена си: - Тичам за акушерка до града! Ще гледам до девет месеца да съм се върнал! Разбойници нападнали едно село. Доста мислили как да се погаврят с жителите. Най-накрая измислили: -Значи! Всички местни мъже сега си свалят гащите и се строяват в редичка. Когото жена му разпознае с вързани очи по мъжкото достойнство, него няма да закачаме. Мъжете се строили . излиза първата булка: -Този не е моя ... И този не е моя ... Ето! Този е моят! -Разбойниците шокирани! Как е възможно? Излиза и следващата булка: -Не е този ... и този не е... А, ето го моя ! Разбойниците се споглеждат , нищо не разбират. Решават да внедрят при пленниците един от своите. Викат поредната жена. -Такааа -А... Този е чужд... този също..Хм... А, този изобщто не е от нашето село! Събират се политик, наркоман и мутра под дървото на истината. Решили всеки да каже по нещо. Политикът: - Аз мисля, че догодина ще управляваме страната по-добре... - БАМ - един клон го ударил по главата. Наркоманът: - Аз мисля, че наркоманите ще станат два пъти повече догодина... Дървото го пожалило. Последен останал мутрата: - Аз мисля... - БАМ по главата... Една блондинка пита: - Как се пише правилно, Иран или Ирак? В този момент от съседната стая се обажда друга блондинка: - Това са различни градове. Бил Клинтън и Ал Гор играят голф. След два-три часа, към края на играта, Клинтън поглежда към Гор и казва: - Леле, да ти кажа право, Ал, първото нещо, което ще направя като се прибера вкъщи, ще бъде да разкъсам гащите на Хилари. Ал поглежда стреснато към Бил и с леко заекване измънква: - Но, Бил, аз ви познавам двамата с Хилари от толкова години... Не мислиш ли.... Ти никога не си бил толкова агресивен... ъ-ъ-ъ... Бил се обръща към него, поглежда го в очите и казва: - Е, човек пропуска някои неща. Но ще ти призная честно - тия гащички вече от два часа ме стягат неистово.