Блондинка, бриюнетка и червенокоса влези в стар антикварен магазин. Там видели едно огедало, на което пишело, че ако кажеш една истина ще ти се сбъдне най-съкровеното желание, ако е лъжа ще изчезнеш. Купили го и кагато се върнали вкъщи червенокосата казала пред огледалото:
- Мисля, че съм най-красивата жена в света! - пуффф и изчезнала.
Брюнетката застанала отпред, позамислила се и казала:
- Мисля, че съм най-умната жена в света! - пуффф и изчезнала.
Блондинката се огледала и казала:
-Мисля.. - пуффф и изчезнала...
Баба Пена и баба Мария си говорят:
- мммм Пииеенноо ти знаииш ли че туй сиекса било ВИЕТЪР раота маааа ... ??
Пена отговорила:
- То виетър виетър ама ие по друууоо да та полъхниее малко ВИЕТЪРРАА.....!!!