Мъж за първи път лети със самолет. Седи на седалката, нервничи и гледа през прозорчето. По едно време се обръща към съседа си по място:
- Ебаси, колко нависоко летим. Гледай, гледай, хората изглеждат като мравки.
- Ми това са мравки, бе! Ние още не сме излетели.
Две блондинки се наслаждават на красив залез.
- Обожавам природата - казва едната.
Другата се изумява:
- Учудвам се, мила. След всичко, което е направила с теб?!