Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Архимед каза: "Дайте ми таблетка виагра и ще... го повдигна!"
Разни 1,437 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чукчата купил телевизор и щастлив го носи вкъщи. Жена му вика: - Ти си идиот! За какво ни е този телевизор? Ние нямаме ток! - Не се притеснявай, чукчата е умен! Чукчата купил и контакт! Организирано било състезание: който изпие 30 водки, ще спечели 100 хиляди долара. Дошъл французинът, пил що пил, стигнал 10 водки и паднал под масата. Американецът успял да изпие 15 водки и паднал под масата. Дошъл ред на русанка. Той изпил 25 водки и също паднал под масата. Седвал да пие Бай Ганьо. Пил, пил, изпил 29 водки и станал да си върви. Пресрещанали го журналлистите и го попитали: - Бай Ганьо, как може да ви се опре само една водка и заради нея да изгубите такава голяма награда? Бай Ганьо отговорил: - Абе не е проблемът в едната водка. Мога да изпия още толкова, но ние, българите, си имаме граница: Пием до тогава, докато се насерем, после ставаме и си тръгваме! Вчера ходих на пързалка "Славия". И говоря дали е възможно да си наемем една компания един час лед. Обясняват ми колко ще струва, кои часове и т.н. Сещам се да попитам: - А нали ще може да си донесем и някоя каса бира? Отговорът е пълна веселба: - Разбира се! Те, хокея тук, така си идват на тренировките. Писмо до редакцията на женско списание: "Здравейте, женени сме вече три месеца, кажете струва ли си да спя с него? Или той ме използва?" Ново телевизионно шоу: "Градски съд" Присъдите се определят чрез SMS гласуване!