Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един мъж се напил в кварталната кръчма и решил да се прибира. Тръгнал той и паднал в ров който бил на пътя. Направил няколко неуспешни опита да излезе и рекъл:<BR>- Пробвам ош’е веднъж и се прбирам в нас!!!
Пиянски 2,278 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лети Станишев над взривилите се складове. И мисли:"Дали да не хвърлим няколко торби пари от излишъка, че да се зарадват хората в района". А пилотът си мисли:"Дали да не хвърля Станишев, че да се зарадват хората!" - Защо Симеон Кобурготски не гостува в "Шоуто на Слави"? - Защото се оказало трудно да се нагласи техниката така, че и двамата да четат от помощните устройства. Миодраг Йешич дава интервю пред журналист: - Нашият отбор играе винаги по план! През първото полувреме отблъскваме атаките на съперника, а през второто тръгваме в атака. - А кога е запланувано да вкарвате голове? - Е, това е грижа на другия отбор... Не искам тринадесета заплата...искам само една на шефа на "Софийска вода". Една жена имала две кучета – Нова и Мода. Един ден ги пуснала навън да се разходят и когато трябва да се приберат тя излязла на терасата по хавлия и започнала да вика: — Нова Мода, Нова Мода! На другия ден всички жени били по хавлий.