Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един младеж влиза в бар и поръчва : -Барман, налей пет големи уискита и ги нареди на бара! Барманът се позачудил, но ги налял и попитал : -Повод ли имаш или ... ? -Да -казало момчето - първа свирка... -ЕЕЕЕ ами айде едно уиски и от мене тогава! -казал бармана. А момчето: -А, то ако пет не ми се оправи вкусът в устата...
Разни 1,998 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели си говорят за жените си и единия вика: — Не мога да ги разбера тия жени! Моята помни на коя дата сме се запознали, къде сме се срещнали, какво съм й казал аз, какво ми е казала тя, в кое кафе сме отишли на първата среща и не можеш да си представиш какви неща още! А аз, братче, нищо от това не си спомням! Другият помислил и казал: — Виж какво! Ти помниш ли, когато хвана първия си голям шаран? — Е как да не помня! Беше на язовир Доспат, бяхме отишли петък вечер, 12 април преди 5 години. Петък през нощта нищо не ми клъвна! Чак неделя сутринта видях, че се е закачил, вадих го един час – беше 5 кг! Накрая Пешо влезе с ботушите да го вади с кепчето, щото оня се мяташе така здраво, че мислех, че ще ми изкубне въдицата от ръцете… — А мислиш ли, че шарана помни? Социологическа анкета. Питат минувач: - Какво мислите за министър-председателя? - Министър-председателя ли? Много го обичам, - отговорил минувачът и уплашено се огледал. - Поздравления! Пето внуче! - Да! Внучета още мога да правя! Една блондинка звъни по телефона на друга. "Извинявай би ли ми казала телефонния ти номер, че го забравих" При Ветеринар: - Какъв е проблема с Пекинезчето? - Още като беше паленце,като чуеше музика започваше да вие, после се научи като пуснат чалга по радиото,със зъбки да дърпа кабела от контакта,но напоследък с Олимпиадата, пуснат ли Китайския Химн,скача на червената възглавница, изправя се на 2 крачета и застава мирно!