Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Отличителна особеност на паметта на студента - не знаех, но си спомних.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Разговор по телефона: - Ало, номер 222222 ли е? - Да, кажете! - Можете ли да се обадите от мое име в поликлиниката, че пръстът ми застана на двойката?
Разни
03.10.2017
1,545 прегледа
Следващ →
Още вицове
В сайт за запознанства: - Имам много пари, но се стеснявам да се запознавам с момичета. - Не се притеснявай, готова съм да те избавя от един от твоите комплекси:"Имам много пари!"
В Софийския централен затвор. Надзирател към затворниците: - Искам всичко да свети! Утре ще дойде министъра на МВР! Затворниците ехидно: - Най-после, време му беше! Колко годинки ще лежи? Надзирателят: - Стига глупости! Министърът иска да се погрижи, че на бившия министър ще му е добре тук!
Майка казва на детето си. — Не ходи толкова на дискотека, ще оглушееш! — Да мамо, вече обядвах.
Три садистки обменят опит. Първата: Прибирам се вкъщи, връзвам мъжа си за стола и един час пред него ходя гола. Втората: Това е нищо! Прибирам се, събличам мъжа си чисто гол, слагам му един кучешки нашийник и го карам да ми лиже краката. Третата: Ама, че сте жалостиви, срам ме е направо! Нима така трябва да се постъпва с тези животни? Аз например - прибирам се, завързвам го за стола, залепям му устата с тиксо и му разказвам два часа, как ми е минал деня, какво ми каза Мими, какво прочетох в "Космополитан", какви намаления на стоки видях в мола!
- Пиша книжка "100 начина да се отвори бутилка бира.." - С отварачка не опита ли? :-) - 101 начина...