Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По случай първи април ще има специална телевизионна шоу-програма с участието на известни политици.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Вчера беше рано, утре ще е късно, а днес просто не е денят!
Бисери
03.10.2017
3,403 прегледа
Следващ →
Още вицове
Откакто прочетох,че алкохолът е вреден за здравето,отказах четенето!
Стар евреин отишъл в синагогата и започнал да се оплаква на равина: - Рави, рави, за Бога, голям проблем имам, помогни ми, рави! Синът ми стана християнин. Посмутил се равинът, позачудил се, но казал: - Ела утре сутринта пак. Тази нощ ще си поговоря с Бог и Той ще ми каже какво да направим. На другата сутрин старият евреин дошъл отново. - Е, рави, какво ти каза Бог? - Ами, поговорихме си с него и Той каза да не се притеснявашл И Той имал подобен проблем преди време.
Съществува цяла гама отенъци на сивото. Има сиво преливащо в розово - на щастието, сиво-бежов цвят - на земята, сивосиньо, което жали за небето, но има и едно сиво подобно на смола, на непрозрачна мазилка, задушаващо сиво, дори и когато е светлосиво. Тази грозна сивина на облаците - сивина, която те кара да се съмняваш, че понякога е имало и хубави дни.
Две костенурки вървели през пустинята. Имали само една манерка с вода, която скоро взела да привършва. Едната от костенурките предложила: "Хей, аз ще отида да търся оазис, а ти стой тука и ме чакай. И да не си пийнала от водата преди да съм се върнала, защото ако не намеря оазис, ще трябва да изкараме с това, което имаме!!!". Другата отвърнала "Добре!" Тръгнала първата, а втората започнала да чака и чака... Минала година - първата не се връщала а втората все повече ожаднявала. Минали две години същото. На третата година втората костенурка не издържала и надигнала манерката. В този момент първата изскочила от близкия храсталак, където се била скрила, и започнала да крещи: "Ееее, ама ако ще се лъжем, аз по-добре въобще да не тръгвам!!!"
На един мъж му се възпалили хемороидите. Отива той н лекар. Доктора казва -Попаднал си точно при когото трябва. Я иди и купи една краставица. Отишъл човекът и купил. Върнал се при доктора. -Ха така. А измий я сега. Събувай гащите. Дай да те наведем сега. Навел човека и мушнал два -три пъти краставицата в задника му. -Я се изправи сега. клекни, стани, клекни, стани. Е как е? -Е жив да си докторе по съм добре. Колко ти дължа. -Абе 50лв. Прибрал се човекът ама след седмица пак го заболяло -Ей жена я върви и купи една краставица, няма да давам аз на доктора всяка седмица по 50лв. И ти ще моеш да свършиш тая работа. Отива жената, купува и се прибира -Я сега жена я измий. Измила я. -Я сега жена с едната ръка ме хвани прес стомаха. А тъй. Я сега с другата ме натисни по врата да ме згънеш да се наведа. А тъй. А сега мушни краставицата. -Е аз с какво да я държа? -Ееееее еб..х неговата мама тоя ме е е..ал, че му и платих.