Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вчера беше рано, утре ще е късно, а днес просто не е денят!
Бисери 3,403 прегледа
Следващ →

Още вицове

Откакто прочетох,че алкохолът е вреден за здравето,отказах четенето! Стар евреин отишъл в синагогата и започнал да се оплаква на равина: - Рави, рави, за Бога, голям проблем имам, помогни ми, рави! Синът ми стана християнин. Посмутил се равинът, позачудил се, но казал: - Ела утре сутринта пак. Тази нощ ще си поговоря с Бог и Той ще ми каже какво да направим. На другата сутрин старият евреин дошъл отново. - Е, рави, какво ти каза Бог? - Ами, поговорихме си с него и Той каза да не се притеснявашл И Той имал подобен проблем преди време. Съществува цяла гама отенъци на сивото. Има сиво преливащо в розово - на щастието, сиво-бежов цвят - на земята, сивосиньо, което жали за небето, но има и едно сиво подобно на смола, на непрозрачна мазилка, задушаващо сиво, дори и когато е светлосиво. Тази грозна сивина на облаците - сивина, която те кара да се съмняваш, че понякога е имало и хубави дни. Две костенурки вървели през пустинята. Имали само една манерка с вода, която скоро взела да привършва. Едната от костенурките предложила: "Хей, аз ще отида да търся оазис, а ти стой тука и ме чакай. И да не си пийнала от водата преди да съм се върнала, защото ако не намеря оазис, ще трябва да изкараме с това, което имаме!!!". Другата отвърнала "Добре!" Тръгнала първата, а втората започнала да чака и чака... Минала година - първата не се връщала а втората все повече ожаднявала. Минали две години същото. На третата година втората костенурка не издържала и надигнала манерката. В този момент първата изскочила от близкия храсталак, където се била скрила, и започнала да крещи: "Ееее, ама ако ще се лъжем, аз по-добре въобще да не тръгвам!!!" На един мъж му се възпалили хемороидите. Отива той н лекар. Доктора казва -Попаднал си точно при когото трябва. Я иди и купи една краставица. Отишъл човекът и купил. Върнал се при доктора. -Ха така. А измий я сега. Събувай гащите. Дай да те наведем сега. Навел човека и мушнал два -три пъти краставицата в задника му. -Я се изправи сега. клекни, стани, клекни, стани. Е как е? -Е жив да си докторе по съм добре. Колко ти дължа. -Абе 50лв. Прибрал се човекът ама след седмица пак го заболяло -Ей жена я върви и купи една краставица, няма да давам аз на доктора всяка седмица по 50лв. И ти ще моеш да свършиш тая работа. Отива жената, купува и се прибира -Я сега жена я измий. Измила я. -Я сега жена с едната ръка ме хвани прес стомаха. А тъй. Я сега с другата ме натисни по врата да ме згънеш да се наведа. А тъй. А сега мушни краставицата. -Е аз с какво да я държа? -Ееееее еб..х неговата мама тоя ме е е..ал, че му и платих.