Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Анкета в училищата: "Какво мислите да правите след завършване на училище?" Мнозинството от отговорите били: "Ако ми провърви, то нищо..."
Ученически 3,681 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж седи в къщи. На врата се звъни. Мъжът отваря вратата и онемява... На прага стои самата смърт с коса. - Спокойно! Идвам за канарчето! Времето лекува, ако не си го загубил по лекари, разбира се. Един младеж влиза в бар и поръчва : -Барман, налей пет големи уискита и ги нареди на бара! Барманът се позачудил, но ги налял и попитал : -Повод ли имаш или ... ? -Да -казало момчето - първа свирка... -ЕЕЕЕ ами айде едно уиски и от мене тогава! -казал бармана. А момчето: -А, то ако пет не ми се оправи вкусът в устата... Бойнг 747 се разбил на един остров, населен с канибали. При разбиването оцелели четири човека: два пилота, един техник и една стюардеса. Намерили ги канибалите и ги завели при вожда. Погледнал вождът първия пилот и казал: - Ти - варен! Погледнал втория пилот и отсякъл: - Ти - пържен! За техника казал: - Ти - печен! После казал за стюардесата: - Ти ше се ожениш за мене! Отстрани го побутнал малкият му син: - Тате, ами мама? - Майка ти - със зеле! Две приятелки си споделят интимни тайни: - Можеш ли да си представиш, моичкият вчера ми заяви, че би искал да го прави с две наведнъж... - Е, случва се... Много мъже си мечтаят за такива работи. А ти какво му каза? - Какво да му кажа - викам, защо ти трябва да огорчаваш не една, а две жени наведнъж...