Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Предпочитате авангардизма или сюрреализма? - ПостМОДЕРнизъм. Даже се занимавам с него. - Художник ли сте? - Не, МОДЕРатор съм.
Програмисти 3,278 прегледа
Следващ →

Още вицове

Когато се раждат деца, в дома изчезват: реда, парите, спокойствието, отдиха - и идва ЩАСТИЕТО!!! На една блондинка й писнало да слуша вицове за блондинки и си боядисала косата черна. Имала работа до някакво село и тръгнала с колата. Преди селото пътя й препречило стадо овце. Било пролет и на нея много й харесали малките игриви агънца. Излязла от колата и попитала овчаря: - Овчарю, ако позная броя на овцете в стадото ти, ще ми подариш ли едно агънце? - Ами добре - отговорил онзи. - 355! - Браво, позна. Взимай си агънце. Огледала се блондинката, избрала си най-игривото, хванала го и го вкарала в колата. А овчаря я попитал: - Сега ако позная истинския цвят на косата ти, ти ще ми върнеш ли кучето? Върви си заека по горската пътечка и срещта лисицата. Тя му вика: - Зайко, искаш ли да идем у нас и да пием по кафе? Зайо си рекъл: "що пък не? ще дръпна едно кафенце на аванта." Отишли в бърлогата на лисицата и още с влизането тя се съблякла гола, легнала на леглото и казала: - Вземи ми най-скъпото Зайо!!! Заека се огледал грабнал DVD-то и изчезнал... Среща го по пътечката вълка и учуден го пита: - От де мъкнеш т’ва DVD бе заек?! - Ми одеве ме среща лисицата и ме покани на кафе у тях. Отидохме, а тя се съблече, легна на леглото и ми вика "... вземи ми най-скъпото" и аз гепих DVD-то и се чупих. - Аууууу ... заек... абе к’ъв мъж си ти бе???!!!??? - Ха, ти к’ат си такъв голям мъж иди вземи оная огромната плазма ако можеш бе! Комплекс за непълноценност у идиот - считаше се за недостатъчно кръгъл. - Чух, че Путин и съпругата му се развеждат? - А кой ще получи Русия?