Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Предпочитате авангардизма или сюрреализма? - ПостМОДЕРнизъм. Даже се занимавам с него. - Художник ли сте? - Не, МОДЕРатор съм.
Програмисти 3,279 прегледа
Следващ →

Още вицове

Клиен вика келнера: - Келнер, вместо бира има само пяна! - Значи, бирата е хубава. - Да, но аз съм дошъл да пия бира, не да се бръсна. Говорят си две блондинки: - Муцка, ти кат прайш свирка, гълташ ли го ма? - Не а ти, муцка? - Е и аз спрях да го гълтам, нали съм на диета! Учителката пита: - Който познае, кой е най великия човек печели 100$? Русначето: - Ленин! Учителката: - Не! Американчето: - Франклин! Учителката: - Не! Еврейчето: - Исус Христос! Учителката: - Браво! В междучасието друго еврейче го пита: - Ти какви глупости говориш? А то му отговаря: - И ти, и аз знаем, че Моисей е най- великия, но бизнесът си е бизнес! Жена прави секс със любовника си, но мъжът й се прибира по рано. Жената към любовника: - Качи се на полюлея уж си електротехник. Мъжът учудено пита жена си: - Тоя пък кой е? Жената: - Електротехника. Мъжът: - Хм.. е защо е гол? Жената: - Така ми го изпратиха. Мъжът: - Ей, че и под напрежение. Едно момченце си купило "Кока-кола", но не можело да си отвори бутилката. Огледало се наоколо и видяло на отсрещния тротоар полицай. Отива при него и го моли: - Чичко полицай, ще ми отвориш ли бутилката? Полицаят взел шишето, поогледал го и извикал: - Отваряй! Полиция!