Пресконференция на НДСВ. Говори Симеон Сакскобурготски:
-Както казах и преди 30 дни, ние няма да да сме в коалиция с БСП!
-Добре а за какво преговаряхте тези 3 седмици?
-Ами за да съм Премиер!
-Не Ви разбираме!? Нали няма да сте в коалиция?
-Ами да, но преговаряхме, за да съм по дълго Премиер!
Върви си един пияниця, току-що излязал от селската кръчма.По едно време пада на задните си части. Става, опипва се отзад и казва уплашено:
-Леле разбих се на две части съм станал!