Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Имало едно време един цар. Той имал 3 дъщери. Дошло време да ги жени, но не знаел за кого. Извикал първата и й казал: - Дъще хвърли тая пръчка и кадето падне там ще се ожениш. Хвърлила тя пръчката и паднала при най-красивия принц. Оженили се. Извикал втората и й казал: - Дъще хвърли тая пръчка и кадето падне там ще се ожениш. Хвърлила тя пръчката и паднала при най-богатия принц. Оженили се. Извикал третата и й казал: - Дъще хвърли тая пръчка и кадето падне там ще се ожениш. Хвърлила тя ама понеже била малко недагава с едната рака и пръчката паднала в средата на едно блато при една крастава жаба. - Ех мама му стара такъв ми бил късмета - помислила си тя. Ама нали знаете приказката - целуваш жабата и става принц. Хванала тя жабата - целува - няма принц. Пак хваща, пак целува - няма принц. И почнала - целува, целува, целува... и на жабата по едно време й писнало и се обажда с човешки глас: - Мацка, мацкаааа, много сам омагьосан ще трябва и да духаш малко...
Други 1,787 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена се оплаква на приятелката си: - Омръзна ми този моят. Едно и също слушам от него непрекъснато: Мама това, мама онова, мама... Аман от тази негова майка! - Слушай сега! Важното е да го заинтересуваш като жена - тогава той просто ще престане да мисли за майка си. - съветва приятелката. Прибира се мъжът вечерта, а жена му го посреща облечена в черно, еротично бельо. Мъжът я гледа няколко секунди замислено и пита: - Що си цялата в черно, ма? Да не се е случило нещо с мама? Всичко, което прави жената у дома не се забелязва. Започва да се забелязва, когато не го прави.. - Представи си значи, вчера в театъра някой си е тръгнал с моято палто! - Че кой ще ти вземе твоето старо и скъсано палто? - Не знам, аз си тръгнах първи. Шест часа сутринта. В радиото се звъни. Чува се сънлив глас: - Ало, радиото ли е? - Да. - Бихте ли намалили музиката? - Ха, ха, ха. Защо сам не го намалиш? - Не мога. То е в съседите... Жена-шофьор губи управление и колата и се носи към бетонна стена. В последния момент спътникът и дърпа с всичка сила ръчната спирачка, колата се завърта и спира на сантиметри от стената. Пребледнелите пътници от задната седалка започват да благодарят на спасителя си. - Аааааа, няма нужда, аз, да ви кажа честно не съм шофьор, летец-изтребител съм, в моя самолет тая ръчка е ръчката за катапулта.