Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят двама приятели и си пият. Хубаво, ама им свършили парите, а им се пие още. Единият казва: - Аз знам къде има една бутилка водка, ама трябва да отидеш да я вземеш? - Така ли? Къде? Веднага отивам! - Значи, нали знаеш къде живея? Отиваш у дома, отваряш вратата, промъкваш се на пръсти, влизаш в кухнята и там е хладилника - а вътре е водката. Скача другия и излиза. Връща се след половин час, носи водката и казва: - Абе то това хубаво, ама ти знаеш ли, че като се промъквах към кухнята погледнах в хола - там жена ти е с друг мъж! - Знам, бе, знам - махнал раздразнено с ръка първия. - Тя нали бутилката е негова...
Пиянски 2,302 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо и Марийка си играят навън. Първия ден Иванчо и Марийка решават да се качат на едно дърво и да си играят. Иванчо казал: - Ти мини първа. Щом тя минала Иванчо погледнал под полата й. На втория ден пак така, на третия също, на четвъртия пак така. Да обаче майката на Марийка й писнало все Иванчо да гледа под полата й. И веднъж, когато Марийка чакала Иванчо майката казала: –Марийке, когато Иванчо дойде да си свалиш полата надолу. –Спокойно мамо аз вече я свалих. При пътуване из София се вижда, че за шофьорите и пешеходците сигналите на светофара имат чисто препоръчителен характер. Между приятели: - Абе брато, верно ли щели от Ливърпул да взимат няколко играча на ЦСКА? - Да, вярно е. Бенитес има нужда от конуси за тренировките и затова ще ги купува. Знаете ли, че днес(05.08) е международния ден на бирата :-) Честит празник на всички фенове! ---- Аз си мислех, че всеки петък е такъв ден, или поне ние така се организираме:-) Откакто опитах новия "Dove", кожата ми се подмлади, стана нежна, приятна на допир. Порите се отпушиха. Почувствах прилив на бодрост, нови сили! Даже сама се учудух! Въпреки, че на вкус - сапун като сапун...