Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Родители - деца: 4 клас: "Написа ли си домашното?" 9 клас: "В портфейла ли си ми ровил?" 11 клас: "Ходи ли днес на училище?"
Ученически 3,068 прегледа
Следващ →

Още вицове

Журналист: — Боли ли, когато ви ударят по главата? Боксьор (философски): — Какво е това болката? Журналист: — Не получавате ли сътресение на мозъка? Боксьора (любопитно): — Какво е това мозък? Мъж пита жена която чака автобус: - Извинете Вие изневерявате ли? Тя си погледнала часовника и му отгваря: - В колко часа може да се видим!!! Стария трапер влиза във бара, с трясък и по стената, по тавана, по стената - сяда на бара: - Едно уиски с ментов бонбон! Изпива го и си тръгва. На другата вечер Стария трапер отново БАМ - вратата пада. Той по стената, по тавана, по стената сяда на бара: - Едно уиски с ментов бонбон! На следващата вечер отново се повтаря същото - БАМ, по стената, по тавана, по стената пак сяда на бара: - Едно уиски с ментов бонбон! Бармана: - Добре де, само едно не ми е ясно… как го пиеш т"ва уиски с ментов бонбон? Обява: Мъж-евреин - много амбициозен, умен, независим, целеустремен. Търси да се запознае с момиче, чийто баща ще го вземе на работа. - Вярно ли е, че жена на кораба носи голямо нещастие? - Вярно е. Също както и на сушата...