Татко канибал и момченце канибалче търсят храна в гората. По едно време малкия вижда кльощава девойка и вика на баща си: "Татко ще я хванем ли". Таткото отговаря: "Уф, та тя е само кожа и кости...Остави я, ще потърсим нещо по-добро".
Минало не минало време, канибалчето съзряло една много дебела жена и пак викнало на баща си. Таткото като видял жертвата възкликнал: "Тази е само лой. Не е хубаво за теб да ядеш толкова мазна храна" и продължили.
Минало известно време и канибалчето съзряло жена с перфектна фигура и много красива външност. "Тази е добре... Но няма да ядем точно сега. Ще я хванем, ще я замъкнем първо вкъщи и....тогава ще изядем майка ти".
Мацка разказва на приятелките си след среща:
- Е, как е той?
- Ах, супер!
- Хубаво ли се целува?
Добре ли ухае?
- Великолепно!
- Вечерята вкусна ли беше?
- Ах, много, много вкусна!
- Ааааа... Имаше ли... секс?
- Имаше, момичета, той е просто невероятен!
Разказва младежа след среща:
- Е?
- Да.
- Браво, пич!