Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Гражданката Стоименова буйстваше, крещеше и - като вдигаше толкова шум пречеше на гражданите в Изтрезвителното да почиват спокойно.
Разни 2,488 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съседски бой в Столипиново ескалира в масова сватба... Играели си Иванчо, Марийка и Петърчо в един пясъчник и изведнъж Иванчо станал и попитал Петърчо: - Брадчед, ти като порастнеш какъв ще станеш? - Ами ще стана Мутра! - Защо бе брачед? - питал Иванчо. - За да си купя като оня червения Мерцедес ей там отсреща! А ти като порастнеш, Иванчо, къв ще станеш? - питал Петърчо. - Ами аз ще сатна Автоджамбаз. - Защо бе, Иванчо? - питал Петърчо. - За да си открадна като онова червеното BMW дето пред Мерцедеса. - Ами ти каква ще станеш Марийке като порастнеш? - попитал Иванчо. - Ами аз като порастна ще питам кака Петя как се правят свирки, защото и двете коли са нейни! Гръцкият финансов министър заплаши, че в случай, че започне обща стачка, министерството на финансите моментално ще удоволетвори всички искания на стачкуващите. Мутра отива при ветеринарен лекар и води немска овчарка. - Искам да й отрежеш опашката! - Опашката на немската овчарка не се реже. А дори и да се реже, това се прави, когато кучето е на възраст 1-2 месеца. - обяснява ветеринарят. - Ако ти дам 5000 долара, ще я резнеш ли? За 5000 долара ветеринарят се навил и отрязал опашката на кучето. Не се стърпял и се поинтересувал: - Защо даде толкова много пари за една опашка. С 5000 долара можеше да си купиш десет овчарки. - Абе, тъщата идва утре и не искам в къщи да има много радост... Прибрали се седемте джуджета вечерта и започнали: — Кой ми е ял от супичката? — Кой ми е нахапал хлебчето? — Кой ми е пипал лъжичката? И т.н. Седмото погледнало в креватчето си и казало: — Абе я гасете лампата да лягаме, пък утре ще се разправяме.