Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ето, че е 21.12.2012 и няма нито падащ астероид, нито наводнение. Няма за какво да се притес
Бисери 3,315 прегледа
Следващ →

Още вицове

От феминистки site: Една мозъчна клетка живее сама в главата на мъж... става и адски скучно, защото няма никва работа. Един ден от някъде се появила още една мозъчна клетка и първата много се зарадвала: - Най-накрая още някой! Писна ми да бъда сама! Другата я гледа объркано, премигва няколко пъти и казва: - К`во прайш тука горе, смотан ли си, ела при другите долу... ...а нощем Малвина обичала да гледа с едно око звездното небе и да си спомня за незабравимата целувка, която й подарил Буратино.... Две блондинки седят на дивана и гледат новините. Първата по едно време става и казва: -А бе тоя ще скочи ли или само ще седи там? Другата казва: -Според мен няма!!! Оня по едно време скача, а първата блондинка: -Е скочи Втората казва: Да бе и аз знаех,че е скочил ама не знаех че ще го направи втори път!! В една психиатрична болница винаги за последния болен, който отивал за храна нямало ядене. Главният лекар решил да провери как стоят нещата и разпоредил в негово присъствие храната да се раздава поименно. Започнали: Хитлер, Сталин, Наполеон и т.н. докато се появил един болен с две чинии в ръце и казал на готвача: - Аз съм Кирил и Методий. Готвача се обърнал въпросително към главния лекар, който му казал: - Дай храна и на двамата та те написаха българската азбука. Пациент след инфаркт се обръща към доктор: - Докторе, може ли да запаля цигара? - Да, ако това е последното ви желание...