Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъжът се връща от риболов с празни ръце. - Никакъв късмет! - оплаква се той на жена си. - Тъкмо хванах една голяма и хубава риба и червеят взе, че я изяде!
Ловци 9,855 прегледа
Следващ →

Още вицове

Да направим снимка за да си спомнят за нас нашите ДЕДИ!!!! (Къци Вапцаров) В съблекалнята на мача Грузия-България, Пламен Марков влиза и казва: - Момчета, днес имам рожден ден! Искам от вас победа, като подарък! Футболистите казват групово; - Ееееее! Тренер, вече ти купихме подарък! Да беше казал по-рано! Мъж отива на лекар и се оплаква: - Докторе, имам проблеми с жената, бързо свършвам и много ми омеква. Не можеш ли да ми дадеш нещо да оправим работата? Докторът се почесал, надраскал му една рецепта набързо и казал: - Ей това е много силно, няма начин да не те оправи. Човекът взел рецептата и си тръгнал. След около месец докторът съвсем случайно среща мъжа на улицата и го пита: - Как е, помогна, нали? Хареса ли й на жена ти? - Ами не знам. Още не съм се прибирал вкъщи... Гледал ли си "Отчаяни съпруги"? Че за какво са отчаяни? Тези жени са заможни, живеят в богати къщи, имат хубави коли, всякакви други неща си имат, а някои от тях даже не работят и единственото, което правят е да изневеряват на мъже си. Всъщност защо не го преименуват от "Отчаяни съпруги" на "Неблагодарни кучки"? Мъж и жена си приказват: - Скъпи, мислиш ли, че деколтето ми е много дълбого? - Да, щом ти се виждат космите. - Но аз нямам косми на гъпдите!?! - Е, значи е доста дълбоко...