Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Скъпа, да излезем на романтична разходка? - Толкова ли не можа да си купиш бира на връшане от работа?!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Родените между 1993-1999 са живяли вече в три десетилетия, две столетия и две хилядолетия, а още даже нямат 18 години.
Бисери
03.10.2017
3,134 прегледа
Следващ →
Още вицове
Кумчо Вълчо и Кума Лиса решили да тормозят заека. Срещнали го и питат: -Абе, дребен, ти що ходиш без шапка бе? - и го спукали от бой. На другия ден заекът си сложил шапка. Двамата пак го срещат и му викат: -Абе, ти днеска що си с шапка бе? - и пак го спукват от бой. След няколко дни обаче им писнало и решили да сменят въпроса. Решили, като видят заека да му искат цигари. Ако даде цигара с филтър да викат "Що е с филтър" и да го бият, ако е без филтър обратното. Заекът бил в храстите и ги чул. Отишъл и купил две кутии цигари- едната с филтър, другата без. Срещат го на другия ден двамата и му викат. -Ей, дребен, черпи по цигара. -С филтър или без? - пита заекът. Вълкът и лисицата зяпнали от изненада, замислили се и ... -Абе дребен ти що немаш шапка бе?- и пак го спукали от бой.
Умрял Любо Пенев един ден и тръгнал към рая. Стигнал той до райската врата и почукал. Свети Петър отворил и попитал: - Кой си ти бе? - Как кой? Любо Пенев, номер 9.... на който не му изнася да духа супата! - Не може да си Любо Пенев, щом още от първия път улучи вратата!!!
Назначили блондинка за библиотекарка. Влязъл клиент и попитал: - Имате ли "Тютюн"? - Ние не сме магазин, не продаваме тютюн. - A "Какво да се прави"? - Е, не знам. Правете си каквото искате!
Жена е при доктора: - Докторе, не мога да спя на лявата страна! - А опитахте ли тогава да се обърнете на дясната? - Опитвах, но тогава не мога да чуя какво си говорят съседите!
Ед карал по магистралата, когато го спрял пътен полицай и му съобщил, че е спечелил хиляда долара награда за безопасно шофиране. - За какво ще изхарчите парите? - попитало ченгето. - Може би ще си извадя шофьорска книжка - захилил се Ед. - Не му обръщайте внимание - казала Джени, която седяла на предната дясна седалка. Прави се на много умен, когато е поркан и друсан. В този момент Рей от задната седалка изсъскал: - Казах ви, че няма да стигнем далече с крадена кола! Докато полицаят осмислял всичко това, от багажника започнало да се тропа и отвътре се разнесъл приглушен глас: - Минахме ли вече границата?