Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
София. 8,30 сутринта. Светофар на Дондуков. Бавно и тихо спира Майбах. От вътре се чува приглушена музика. Вебер. До него с изтъркани спирачки, пердета с пискюли на прозорците, цветомузика(гърми Софка и Устата) , тасове на Мерцедес, 2 тръби от зад, лепенки на Recaro, оранжеви булани по седалките и т.н. спира Голф 3 ПК. Въпреки изброените от мен "оптични екстри", не си е сложил ел-стъкла и за това след идноминутно навиване успявя да отвори прозореца.Чука на задното стъкло на Майбаха.То плавно се отваря и от вътре любезен господин: - (учтив, но равномерен глас)-Добро утро, с какво мага да Ви бъда полезен младежо? -(нахакан с една ръка на прозореца и дъвчещ дъвка)Аее батка убава ли е тази кола, дет’ са возиш на нея? -(смутен)-Добра е -да..... -Ааааа, Щот’ глеам не ги карат мноо.....
Борци 2,914 прегледа
Следващ →

Още вицове

Още една лоша новина за песимистите. Според последните холандски изследвания, оптимистите живеят по-дълго. Габровец иска 100 долара кредит от швейцарска банка. — Предполагам, знаете, че има лихва и че трябва да гарантирате кредита? — Да, ще заложа един нов Мерцедес. — Тогава може да вземете много по-голям заем. — Не, ще взема 100 долара. След една година габровеца връща с лихвата 107 долара и казва: — Ето това е добра сделка. У нас за гараж ми искат 50 долара месечно, а при вас за 7 долара колата седя една година. и попита Господ: - Обама! къде е брат ти Осама? Решила добрата ламя Спаска да стане лоша. Срещнала тя в гората лисицата: - Лисо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами няма. И продължила по пътя си. Вървяла, вървяла ламята и срещнала вълка: - Вълчо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами няма. И си тръгнали по пътищата. Вървяла, вървяла ламята и срещнала заека: - Зайо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами има. - Казвай. - Може ли да не дойда? - Може. Изпит за професионална пригодност в Н-то РПУ. Показват снимка на човек в профил. Задачата е да се отбележат особените белези. Влиза първият: - Човекът е с едно ухо! Влиза втория: - Човекът е с едно ухо! Третият: - Този носи контактни лещи! Проверяващият гледа в досието - вярно: - Браво! Как познахте? - Ами, човекът е с едно ухо, как да сложи очила?