Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
София. 8,30 сутринта. Светофар на Дондуков. Бавно и тихо спира Майбах. От вътре се чува приглушена музика. Вебер. До него с изтъркани спирачки, пердета с пискюли на прозорците, цветомузика(гърми Софка и Устата) , тасове на Мерцедес, 2 тръби от зад, лепенки на Recaro, оранжеви булани по седалките и т.н. спира Голф 3 ПК. Въпреки изброените от мен "оптични екстри", не си е сложил ел-стъкла и за това след идноминутно навиване успявя да отвори прозореца.Чука на задното стъкло на Майбаха.То плавно се отваря и от вътре любезен господин: - (учтив, но равномерен глас)-Добро утро, с какво мага да Ви бъда полезен младежо? -(нахакан с една ръка на прозореца и дъвчещ дъвка)Аее батка убава ли е тази кола, дет’ са возиш на нея? -(смутен)-Добра е -да..... -Ааааа, Щот’ глеам не ги карат мноо.....
Борци 2,913 прегледа
Следващ →

Още вицове

Веселин Топалов пътувал в 22-ра линия на русенския градски транспорт. Автобусът бил много натъпкан, игла да хвърлиш нямало къде да падне. И точно пред Веско пътувала 18 годишна ученичка от английската гимназия. И на един завой тя залитнала и за да не падне се опряла без да иска до интимното място на Веско. Тя веднага се отдръпнала притеснена: - Извинете много - казала тя смутена. - А-а-а няма извинете, аз съм шахматист, а при нас бутнете ли фигура веднъж играете до край!!! Шеф извиква секретарката си: — Препишете това писмо. Вие сте написали от мое име „Скъпи приятелю“ на този мошеник, бандит и гангстер! — А какво обръщение да употребя? — „Скъпи колега“! Любовта, а не философията, крие истинското обяснение на този свят, каквото и да е обяснението на отвъдния... Срещнали се един куц и един гърбав. Куцият казал на гърбавия: - Бе да знаеш какво чух! Точно в полунощ ако отидеш в гробището и изкопаеш гроба под ореха, ще излезе един мъртвец и ще те попита какъв недъг имаш. Казваш му и хоп - излекуван си! Но мен ме е страх да се пробвам... - Аз ще взема да пробвам, че да ми се махне тая гърбица! Отишъл гърбавия в гробището и изкопал гроба. Оттам изскочил един мъртвец и го попитал: - Имаш ли гърбица? - Да. - Дай ми я на мене тогава! И мъртвецът излекувал гърбавия. На другия ден гърбавия срещнал сакатия. Разказал му всичко и сакатия решил да се пробва. Отишъл и разкопал гроба. Изскочил мъртвеца и попитал: - Имаш ли гърбица? Сакатият помислил, че мъртвеца нещо се е объркал и отговорил: - Не, аз съм сакат. - Така ли?! Ето ти тогава и една гърбица! Син-тинейджър казва на баща си: - Тате, тате, да се разходим из парка! Бащата: - Жена, ние със сина ще се разходим из парка! Дай ни нещо за мезване!