Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шеф към подчинения си: - Не мислите ли, че това е малко прекалено - вече шести път ми искате отпуска, защото дядо ви бил на смъртно легло? - Ами да, и аз вече взех да се чудя дали дядо не симулира.
Разни 2,094 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една кокошка доверява на приятелката си: - Такава нощ... Такава бурна нощ... Няма да ми повярваш, даже яйцата днес ги снасям направо бъркани! Ставам сутринта и ми е едно хубаво. Измивам си косата с най-новия шампоан. Стана мека като коприна. Обличам си най-секси роклята, която имам (пазя я за специални случаи). Лакирах се с розов лак, сложих лек грим, но все пак такъв, който да подчертае сините ми очи. Извадих любимата ми огърлица и си я сложих. Като се погледнах в огледалото осъзнах, че днес в офиса ще съм номер 1. Излязох от нас, вървях и виждах, че определено цялото ми старание има ефект. Стигнах до офиса, качих се в асансьора, а заедно с мен влезе и шефът ми. Но той успя да развали хубавото ми настроение само с едно изречение: - Какво си облякъл бе, Трифоне??? В Сомалия за кражба режат ръце и крака. В България в никакъв случай не трябва така да се прави това: представи си следното зрелище, целия парламент в инвалидни колички и да няма кой да подпише един документ!!! Във влака София-Пловдив пътуват красива девойка, младеж и военен. Военният чете вестник, а младежът сваля девойката. - С какво се занимавате? - Ох, имам фирма в София и фирма в Пловдив. Един ден пътувам натам, един ден пътувам насам. Накратко с единия крак съм в София, а с другия в Пловдив... Младежът с палава нотка: - Ох как ми се дощя да се окажа някъде по средата, например в Ихтиман! Военният, който е хвърлял по едно ухо на разговора се обажда: - Хич не ти трябва, момче. Служил съм в Ихтиман. Не можеш да си представиш, каква смрадлива дупка е.... Качил се един човек в такси и казал на шофьора: - Карай към Галата. Закарал го до Галата, а пътника му казал учудено: - Не до тази Гала, до ЖП галата.