Жена подозира съпруга си в изневяра и наема частен дедектив, който да изясни изясни нещата веднъж за винаги.
След една седмица детектива представя разпечатки на телефонните разговори на съпруга.
Вечерта жената, бясна седи и чака, пристига мъжът и тя го почва от вратата, показва разпечатката.
Той чете става му тъжно, пребледнява, после обречено пита:
- Е и какво ще правим сега? ?
А тя, яростно издърпва листа и казва:
- Това, това, и целия пети абзац!
Телефонът звъни. Мъжът предупреждава жена си:
- Ако е за мен, кажи, че ме няма.
- Много съжалявам, но мъжът ми си е вкъщи.
Мъжът се възмущава:
- Нали те помолих да кажеш,че ме няма!
- Да, но не търсеха теб.