Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Решили съученици да празнуват годишнина от завършването си. 10 годишнина: - Къде се събираме? - Хайде в "Крушата". Там келнерките са много сгодни. 20 годишнина: - Къде се събираме? - Хайде в "Крушата". Там има вкусна храна. 30 годишнина: - Къде се събираме? - Хайде в "Крушата". Там е тихо и няма навалица. 40 годишнина: - Къде се събираме? - Хайде в "Крушата". Там е евтино и за пенсионери. 50 годишнина: - Къде се събираме? - Хайде в "Крушата". Там дават каша, и така нямаме зъби. 60 годишнина: - Къде се събираме? - Хайде в "Крушата". Там никога не сме били.
Разни 1,741 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама мъже с траурни лентички на реверите: - Ти кого жалиш? - пита единия. - Тъща! - отговаря другия. - Хм... Също не е лошо. Срещат се двама приятели, единият казва: - Чух, че си катастрофирал с колата? - Да, излетях в канавката... - Как се случи? - Карам си, а встрани на пътя стои една симпатична мацка, полугола, с невероятно тяло и за да не я зяпам, моята глупачка ми закри очите с ръце... - Какви момичета харесваш? - Високи и дългокраки... - Ама ти си толкова дребничък! - Трябва ми да се боядиса тавана... Ако считате, че сте почнали много да изкарвате, а около вас не са се появили жени, значи с думата "много" нещо не е наред. Умрял един човек и цъфнал пред вратата на Рая. Наредил се той на опашката и като стигнал до Свети Петър оня отворил тефтера да провери става ли за рая или не. - Ти момче не си за рая. Ей тука пише, че си спал с балдъзата, с тъщата, а даже и с тъста си... - Чакай, чакай Свети Петре, ще ти обясня какво стана.. Седя си аз един ден в къщи, жената я няма, и идва балдъзата. Седна тя при мене разприказвахме се и аз я изчуках. Да ама по едно време влиза и тъщата. Първо се развика ама после се разприказвахме и нея изчуках. Не щеш ли и тъста се прибра. И той първо се развика ама после се разприказвахме.... В това време Свети Петър го прекъснал: - Добре бе, добре аре влизай в Рая, че нещо много се разприказвахме нещо....