Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По време на един от кръстоносните походи, два лъва вървят из саваната и изведнъж виждат рицар, който си почива облегнат на едно дърво. Единият лъв побутва другия и казва: - Опа! Ето я вечерята! Другия прави недоволна физиономия: - Да си призная честно, писна ми вече от тия консерви...
Животни 3,004 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един тип влиза в ресторант и сяда. Келнерът идва до него с менюто. Клиентът казва: - Няма нужда от меню. Донесете ми една лъжица и една вилица и това е. Келнерът се учудил, но му донесъл. Клиентът ги помирисал и казал: - Така... За първо имаме супа от пиле и таратор - за мене таратор, а за второ имаме... пържола и гювеч. Бих искал гювеч. Келнерът страшно много се учудил, защото онзи познал всичко много точно. На другия ден отново дошъл този клиент и ситуацията се повторила... На третия ден, келнерът помолил готвачките да измият приборите много добре, но и този път клиента познал какво има за обяд. На келнера всичко това страшно му писнало и на четвъртия ден отишъл при готвачката и я помолил да си завре един комплект прибори в онази си работа. След това подали този комплект на редовния клиент. Онзи ги мирисал малко по-дълго от обикновеното и казал: - Значи, телешка супа и мусака, и да поздравиш Мария готвачката от мене, не знаех че работи тука. Вълкът чука на вратата на трите прасенца и им говори: - Прасенца, отворете! Аз съм майка ви и ви нося мляко и бисквити. А прасенцата му отвърнали: - Ти не си майка ни. Нашата майка отиде за бира и кебапчета. Бременна ще ражда скоро. Няколко дни преди термина й се появява на сън Господ, който й казва: — Ще направя така, че когато раждаш, половината болка ще изпитва бащата на детето! След два дни в родилния дом бащата отива да види за първи път бебето. Майката го пита: — Как спа завчера, когато раждах през нощта? — Уфф, още ме боли главата, въобще не спах! — Що, да не те болеше нещо? — Не бе, нищо ми нямаше, ама Гошо комшията имаше някаква криза, викаше цяла нощ… Заека видял,че лисицата излиза от къщи и говори нещо на лисичетата. Изчакал я да се скрие в гората и потропал на вратата. Отвътре лисичетата попитали кой е. -Бате ви Зайо! - Аа мама ни каза,на никой да не отваряме като сме сами. -Аа бе що ви е... майката. Казали те на лисицата и тя погнала Зайо. Настигнала го на една полянка и аха да го хване, но Зайо се шмугнал в една дупка. Лисицата след него, изкочил Зайо от другата страна и лисицата пак след него. Видял Зайо друга и скочил в нея, Лиса го последвала, но дупката се оказала по тясна и дупето на Лиса останало отгоре. Излязал Зайо от другата страна и кво да види...... -Абее няам време, ма нали съм обещал на децата........ Как коментира темата за изборния ден: -циганите - На нас в махалата ни дадоха пари за да гласуваме -политиците - Ние припомнихме на хората в бедните квартали за едни много велики българи, като Алеко Константинов, Пенчо Славейков, Стефан Стамболов, Петър Берон.