Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отишли група студенти на пикник и замръкнали. Нямало къде да спят и отишли до близкия манастир. Отива водача им и пита игумена: - Дядо игумене, ще ни пуснеш ли да преспим? - Виж, мойто момче, - казал игуменът, - ще ви пусна ама ти уреди нещо за чукане и няма проблеми. Настанили се те в трапезарията. Решили да си лягат и отива пак същия студент при игумена. Чука на вратата на килията му. - Влез, влез. Влезнал той. - Лопни мандалото че влиза хлад. Затворил той вратата. - Какво стана? Кандардиса ли някое маце? - пита игуменът. - Ама дядо попе, аз нали разбираш, те никоя не искаше а и вече е късно дай още по някое одеало да се завием и да си ходя - Късно е чадо, мандалото лопна
Други 2,083 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек имал куче, което говори. Една вечер той решил да покаже способностите му в кръчмата и предварително се хванал на бас с всички, че ще им доведе говорящо куче. Песът обаче само ръмжи. - Ти ме разори! - кара му се човекът по обратния път. - Защо мълча? Кучето: - Стига де! Представяш ли си колко ще спечелим утре вечер? На междуградски път - кола се е врязала в крайпътно дърво. От нея един по един се изнизват пияни младежи. Катаджията ги строява и пита: - Сега кажете - кой кара колата! След кратко мълчание един от младежите казва: - Никой - ние всички бяхме на задната седалка... - Днес ми е разтоварващ ден. - Какво, отслабваш ли? - Не, камиони разтоварвам. Мъж седи пред родилното. Излиза доктора и му казва: -Честито имате момче. След малко пак излиза: -Честито имате и момиче. И така 6-7 пъти. Накрая излиза целия потен, трепери и крещи на сестрите: -Гасете лампите , май пълзят към светлината! Между приятели: - Знаеш ли, че женати е бременна от мен? Ще станем роднини... - Не, ще станем квит!