Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Европейците работят и им плащат добре. Българите работят -ако им плащат - добре!
Черен хумор 1,638 прегледа
Следващ →

Още вицове

Манго се прибира в къщи и сяда на масата уморен: - Жина, сипи идна рикия, па после шта праа да умирваш - О, добре ма мъжо, ето ти - сипала му тя. Оня я обърнал и: - Жина, сипи ош идна, па после шта праа да умирваш... Та му сипала още една, но това се повторила седе-осем пъти. Циганина схлупил глава на масата, а Тя: - Ади ма мъжо, нъл штеш да ма праиш да умирвам? Надигнал нашия пияната си глава и махнал с ръка: - Жувей ма жина... Загасят светлините в кинисалона и се появяват надписите на филма. Един мъж пита съседа до него: - Извинете, виждате ли какво е написано на екрана? - Надписите на филма. - Моля ви, прочетете ми името на режисьора, че лошо виждам... - Но нали го казват и по микрофона! - Лошо чувам. - Не разбирам, защо сте дошли на кино? Никакво удоволствие няма да получите от филма! - Какво удоволствие?!? Аз ще трябва да пиша рецензия... Един приятел оставил лаптопа си на пода и баба му помислила, че това е кантар. Премерила се е, баба му тежи 980 лева. Познаването на закона не освобождава от съблазънта... След посещения в музея две блондинки обменят впечатления: - Муцка, видя ли какъв огромен член имаше оная гръцка статуя? - Да бе. И един мъж в ъгъла!