Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Светът е оцелял, не защото се e смял, а защото е получавал заплата.
Бисери 2,743 прегледа
Следващ →

Още вицове

Клиентка към продавача: - Това на нишо не прилича! Дайте ми книгата за оплаквания! - Кой том? Алберт Айнщайн умира и отива на небето. Посреща го самият Господ. - Добре дошъл, Алберт! За нас е чест, такъв велик учен, такава велики формули измислил! Айнщайн казва: - Остави ги моите формули. Аз цял живот чакам този миг, та да видя твоята формула – онази, по която направи човека. Господ се дърпа: - Това са стари работи, нищо интересно няма, какво толкова… След дълго настояване Господ дава на Айнщайн едно смачкано листче. Ученият чете внимателно, по едно време се сепва и казва: - Но, Господи, тук има грешка?! - Е, да де… Зайко спасил лъва от смърт и в знак на благодарност, той го направил свой заместник. Свикал горско събрание и казал: - От днес каквото каже Зайо, все едно съм го казал аз - Ясно ли е?.. На другият ден Зайо Байо видял лисицата в гората и и казал: - Хайде Кумичке един бърз секс в храстите. Какво да направи Лиса, нали лъва им казал, че думата на Зайо не се престъпва и отишла в храстите, където била бързо оправена. На другият ден същото нещо споходило и мечката, която се ядосала, но знаела какво е казал лъва и се примирила със съдбата си да бъде оправена от един заек. На третият ден Зайо срещнал вълка, който си вървял по горската пътека и му казал: - Хайде Вълчо един бърз секс в храстите. - Добре - отвърнал той и се шмугнал след заека. След малко от храстите се чули стонове, писъци и отчаяния глас на Зайо Байо: - Мама ти и вълк. Колко пъти трябва да ти се казва, че щом лъва свиква събрание, трябва задължително и ти да присъстваш. Гъзар и скръндза са в пустинята. Скръндзата има шише вода. Гъзарят: - Моля те, дай вода! Скръндзата: - Не! Минават няколко часа в молене и най-накрая Скръндзата се съгласил. Отсипал 2 капки... Гъзарят (зализвайки косата си): - Ей че съм готин, бе! Пожелания за Свети ВалентинНе зная какво да ти кажа, не зная как да го кажа. Много съм смутен, сигурно и изчервен, но ще се опитам да бъда непринуден: Обичам те и мечтая да си до мен!