Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама вампири. Единият носи хляб, а другият го пита: - Къде си понесъл този хляб? - Зад ъгъла стана катастрофа и отивам да отопя.
Черен хумор 1,158 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво пише на най големия родилния дом на Китай? - СТИГА-ааааааааааааа!!! Българин развежда из пазара американец, който непрекъснато коментирал размера и качеството на предлаганите плодове и зеленчуци: - Виждам едни не много големи домати - само по около кило бройката, при нас всеки тежи поне 2 - Ха, какви краставици - тънки и криви - при нас са толкова прави, че може да се ползват за чертаене на прави линии! - Ха, тикви - та какви са тези тикви, щом едва достигат до 10 килограма - при нас в Амеуика те са поне по 20 - и така отекченият нашенец премълчавал и преглъщал нервно, но като стигнали до масата с дините американецът възкликнал: - Я, това дини ли са, при....- докато направи опит да говори нашият го срязал нервно - НЕ ДИНИ - ГРАХ, ДАЕБА ТВОЕТО МАМЕ! На един мъж му се възпалили хемороидите. Отива той н лекар. Доктора казва -Попаднал си точно при когото трябва. Я иди и купи една краставица. Отишъл човекът и купил. Върнал се при доктора. -Ха така. А измий я сега. Събувай гащите. Дай да те наведем сега. Навел човека и мушнал два -три пъти краставицата в задника му. -Я се изправи сега. клекни, стани, клекни, стани. Е как е? -Е жив да си докторе по съм добре. Колко ти дължа. -Абе 50лв. Прибрал се човекът ама след седмица пак го заболяло -Ей жена я върви и купи една краставица, няма да давам аз на доктора всяка седмица по 50лв. И ти ще моеш да свършиш тая работа. Отива жената, купува и се прибира -Я сега жена я измий. Измила я. -Я сега жена с едната ръка ме хвани прес стомаха. А тъй. Я сега с другата ме натисни по врата да ме згънеш да се наведа. А тъй. А сега мушни краставицата. -Е аз с какво да я държа? -Ееееее еб..х неговата мама тоя ме е е..ал, че му и платих. Купи си компютър с четириядрен процесор(130Вата) и две видеокарти, работещи в общ режим(350Вата). И си изключи парното. - Как да накараш един басист да свири по-тихо? - Сложи пред него нотен лист. - А още по-тихо? - Напишете ноти на листа.