Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Прогноза за времето на радио Ереван за “Пролет - Лято”: “На четни дати ще вали, на нечетни няма да вали. Възможно е точно обратното.”
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Една змия излязла от дупката си и хукнала. Тъгъдък-тъгъдък и по едно време се спряла. - Абе, аз съм змия бе - с-с-с-с-с-с-с-с.
Животни
03.10.2017
3,283 прегледа
Следващ →
Още вицове
Приятел от ученическите години,сега лекар,ми разказа преди време следнат история:В зората на "демокрацията" изпращат група лекари в САЩ.На обмняна на опит ,както се казваше някога.Връщат се и започват да ги разпитват. -Казвайте сега ,как е в болниците в щатите? -Амии...как.Както при нас. -Как като при нас..ние какво сме чували... -Амии...и те си ебат мдицинските сестри и те пикаят в мивката.
През нощта, на прозорчето на денонощна аптека мъж: - Госпожице, има ли презервативи XXXL? - О, господине, ама защо така през прозорчето...влезте, премерете!
- Докторе, ама наистина ли вече нямам туберкулоза? — Да, разбира се, че нямате! — Дайте да Ви целуна! — Ааа! Няма нужда!
Смъртта е завинаги, няма значение кога започва!
Три садистки обменят опит. Първата: Прибирам се вкъщи, връзвам мъжа си за стола и един час пред него ходя гола. Втората: Това е нищо! Прибирам се, събличам мъжа си чисто гол, слагам му един кучешки нашийник и го карам да ми лиже краката. Третата: Ама, че сте жалостиви, срам ме е направо! Нима така трябва да се постъпва с тези животни? Аз например - прибирам се, завързвам го за стола, залепям му устата с тиксо и му разказвам два часа, как ми е минал деня, какво ми каза Мими, какво прочетох в "Космополитан", какви намаления на стоки видях в мола!