Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една змия излязла от дупката си и хукнала. Тъгъдък-тъгъдък и по едно време се спряла. - Абе, аз съм змия бе - с-с-с-с-с-с-с-с.
Животни 3,283 прегледа
Следващ →

Още вицове

Приятел от ученическите години,сега лекар,ми разказа преди време следнат история:В зората на "демокрацията" изпращат група лекари в САЩ.На обмняна на опит ,както се казваше някога.Връщат се и започват да ги разпитват. -Казвайте сега ,как е в болниците в щатите? -Амии...как.Както при нас. -Как като при нас..ние какво сме чували... -Амии...и те си ебат мдицинските сестри и те пикаят в мивката. През нощта, на прозорчето на денонощна аптека мъж: - Госпожице, има ли презервативи XXXL? - О, господине, ама защо така през прозорчето...влезте, премерете! - Докторе, ама наистина ли вече нямам туберкулоза? — Да, разбира се, че нямате! — Дайте да Ви целуна! — Ааа! Няма нужда! Смъртта е завинаги, няма значение кога започва! Три садистки обменят опит. Първата: Прибирам се вкъщи, връзвам мъжа си за стола и един час пред него ходя гола. Втората: Това е нищо! Прибирам се, събличам мъжа си чисто гол, слагам му един кучешки нашийник и го карам да ми лиже краката. Третата: Ама, че сте жалостиви, срам ме е направо! Нима така трябва да се постъпва с тези животни? Аз например - прибирам се, завързвам го за стола, залепям му устата с тиксо и му разказвам два часа, как ми е минал деня, какво ми каза Мими, какво прочетох в "Космополитан", какви намаления на стоки видях в мола!