Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Една змия излязла от дупката си и хукнала. Тъгъдък-тъгъдък и по едно време се спряла. - Абе, аз съм змия бе - с-с-с-с-с-с-с-с.
Животни 3,282 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама старци седят на пейка в парка и разговарят: - Знаеш ли - казва единият - навремето ми трябваше само да видя хубаво момиче и ми ставаше. - А сега? - пита другият. - Сега... зрението ми се развали. Питат дете на борец: - Как се казва баща ти? - Не знам. - отговорило детето. - Майка ти как му вика? - Тъпанар. Като умреш, не знаеш, че си умрял и не ти е тежко на теб, а на другите. Същата работа е и като си тъп. Надписи в автобусите: Русия: "Не пийте с шофьора по време на движение". Колумбия: "Не застрелвайте шофьора по време на движение". Турция: "Не изнасилвайте шофьора по време на движение". Италия: "Не говорете със шофьора - ръцете му трябват, за да кара". Една сутрин Петка се обажда на Чепай и го пита: - Чепай, снощи водка пихме ли? - Пихме. - А спирт пихме ли? - Пихме. - А ракетно гориво пихме ли? - Пихме. - А ти сра ли? - Не. - Недей, обаждам се от Токио!