Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Едно малко момиченце отива в зоомагазина, усмихва се на продавача и му казва: - Искам да си купя едно зайченце. - Добре, кое зайче си избираш? Това сивичкото с бялата пухкава опашчица или това черничкото с големите тъжни очички? Момиченцето се усмихнало и казало: - Честно казано на моя питон му е все едно!
Животни 3,239 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Пешо вкъщи ли е? - Не. Пешо го няма вече Той напусна нашия свят - Какво бе, да не е умрял? - Не, включи се в Интернет. - Огледалце, огледалце, кажи кой е най-умен, най-силен, най-хубав? - Ти, бате Бойко. - Тате, довечера ще излизам с момиче, дай ми колата. - Добре, но няма бензин. - Няма проблем и без това няма да ни трябва. Осама Бин Ладен се обадил на Буш и му казал че сьнувал цяла Америка в пламьци, срутени сгради, паника сред хората много жертви пьлен хаос в общи линии. Буш му отговорил . - Осама и аз снощи санувах Близкия изток че е доста променен с асфалтирани улици, озеленени градини и целия свети от реклами, толкова свети че от самолет се вижда светлината. Осама го попитал: - И какво пише на рекламите, какво рекламират? Буш отегчително му отговорил: - Е аз откъде да знам като не разбирам ЕВРИТ. Седя в работата ( всички са отпуска), съвсем сам, толкова е скучно! Купих ябълки, няма да ги мия, утре поне с глистите ще se потя.