Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Говорят си двама бармани. Единият се оплаква: - Вчера почина най-добрият ни клиент. От години идваше всяка вечер, изпиваше по 5-6 ракии и по няколко бири. - И от какво умря? - Представа си нямам.
Разни 1,857 прегледа
Следващ →

Още вицове

ББ се жалва: - Не мога да пикам!!! - Простатата? - Тц...Само да го извада и медиите го лапват. (виц, който нито една медия няма да препише;-) От дома си изскача разярена жена с изгорена буза и крещи: - Ааа! Той се опитва да ме обезобрази! Хората по улицата се втурват към нея: - Какво става, госпожо? Кой? - Ето, виждате ли - вика тя и сочи изгорената си буза. - Мъжът ми ме търси по телефона, докато гладя... Две петгодишни лапенца си говорят: - Аз винаги съм се чудил какво е това нещо между краката ми.. - Знаиш кво аз ше питам тати и той ще ми каже.. И така едното питало баща си.. - Тате каво е това между краката ми бе? - Ами синко - извадил бащата члена си - това е един много важен орган, виж го само перфектен е. На другия ден едното дете казало на другото.. - Аз вчера питах тати - и детето си събуло гащите - това е един много важен орган, ако беше 5 сантиметра по-къс щеше да е перфектен... Един гърбав човек вървял през гората. Изведнъж пред него се появило джудже и казало: - О, ти си имаш гърбичка! Щрак - нямаш гърбичка! - щракнало с пръсти джуджето и гърбицата на човека изчезнала. Прибрал се той щастлив и разказал за джуджето на свой познат, който бил без ръка. Отишъл безръкият на същото място и наистина там било джуджето. Като го видяло, то казало: - О, ти си без ръчичка! Щрак - ето ти една гърбичка! Хубаво момиче седяло на пейка в парка. Откъм гърба й към нея се приближил младеж и закрил очите й с ръка. - Жоро, Сашо, Ицо, Мишо... - започнало да гадае момичето. - Не бързайте - прекъснал я младежът. - Ние с вас тепърва ще се запознаем.