Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не ходи по стъпките на другите,защото няма да оставиш следа.
Бисери 3,024 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един отишъл на стриптийз бар. Седнал, поръчал си водка и в същия момент излязла една стриптизьорка. Зазяпал се нашият и в един момент някакъв зад него се развикал: -Давай бейби! Сваляй дрехите! Аре, ти си ! Обърнал се нашият и му вика на тоя: -Абе брато, чакай поне една дреха да свали, успокой се малко! Оня седнал. Хвърлила стриптизьорката горницата и тоя пак почнал да крещи: -Давай скъпа! Сваляй всичко! Крещял, викал и нашият почнал да се изнервя, обърнал се и му вика: -Аре, стига ве! Толкова да си загорял? Още не си е свалила сутиена! Така се повтаряло докато не свалила и прашките. Тоя път и нашият почнал да вика, ама от тоя отзаде нито звук. Обърнал се нашият човек да види дали не си е заминал оня... той още там, ама си мълчи. -Аре, ве батка - казал нашият - момичето вече се съблече, къде ти отиде самочувствието? -Амииии... някъде по гърба ти. - Господине, вчера купих във вашия магазин чифт обувки, но те са направени така, че не могат да се носят повече от половин час. Ужасно са неудобни! - А какво да кажа аз, госпожо? Вие имате само един чифт, а аз имам поне триста такива... На един мъж, много му се правело секс с жена, с три цици. Търсил той тук-там, не намирал такава. Влезнал една вечер в един бар, и гледа на дансинга жена с три цици, казал си: -Ей,сега ще се напия като свиня и ще я заговоря. Отишъл той на бара,започнал да пие водки, 2 3 4 големи и се отрязал като свиня. Отишъл нашият човек при момичето, заговорил го и успял да я свали. Отишли те в тях и цяла вечер див секс. На сутринта се събудил, и гледа тая до него има две цици. Хванал се той за главата и си вика: -Абе, кво става тука бе, вчера си лягаме,имаше 3 цици, сега са две. Я да я питам аз. Отишъл той до нея и й вика: -Абе, кво стана бе? Вчера имаше три цици сега имаш две? Момичето леко засрамено му вика: -Ами, сега таковаа, ти вчера такова в тъмното, ми изсмука такова цирея. - Ти да не търсиш края на въжето? Не го търси! Аз го отрязах. Лекция по астрономия. Лекторът казва: - След пет милиарда години, Слънцето ще угасне и животът на Земята ще спре... - Извинете! - смутено се обажда един от студентите. Не чух, след колко години ще стане тая работа. - След пет милиарда. - Ух, слава богу! - облекчено въздъхва студентът. Аз пък чух "след пет милиона"...