Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво ще стане ако двама англичани попаднат на самотен остров? Никога няма да си проговорят, защото никой не ги е запознал!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Не ходи по стъпките на другите,защото няма да оставиш следа.
Бисери
03.10.2017
3,024 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един отишъл на стриптийз бар. Седнал, поръчал си водка и в същия момент излязла една стриптизьорка. Зазяпал се нашият и в един момент някакъв зад него се развикал: -Давай бейби! Сваляй дрехите! Аре, ти си ! Обърнал се нашият и му вика на тоя: -Абе брато, чакай поне една дреха да свали, успокой се малко! Оня седнал. Хвърлила стриптизьорката горницата и тоя пак почнал да крещи: -Давай скъпа! Сваляй всичко! Крещял, викал и нашият почнал да се изнервя, обърнал се и му вика: -Аре, стига ве! Толкова да си загорял? Още не си е свалила сутиена! Така се повтаряло докато не свалила и прашките. Тоя път и нашият почнал да вика, ама от тоя отзаде нито звук. Обърнал се нашият човек да види дали не си е заминал оня... той още там, ама си мълчи. -Аре, ве батка - казал нашият - момичето вече се съблече, къде ти отиде самочувствието? -Амииии... някъде по гърба ти.
- Господине, вчера купих във вашия магазин чифт обувки, но те са направени така, че не могат да се носят повече от половин час. Ужасно са неудобни! - А какво да кажа аз, госпожо? Вие имате само един чифт, а аз имам поне триста такива...
На един мъж, много му се правело секс с жена, с три цици. Търсил той тук-там, не намирал такава. Влезнал една вечер в един бар, и гледа на дансинга жена с три цици, казал си: -Ей,сега ще се напия като свиня и ще я заговоря. Отишъл той на бара,започнал да пие водки, 2 3 4 големи и се отрязал като свиня. Отишъл нашият човек при момичето, заговорил го и успял да я свали. Отишли те в тях и цяла вечер див секс. На сутринта се събудил, и гледа тая до него има две цици. Хванал се той за главата и си вика: -Абе, кво става тука бе, вчера си лягаме,имаше 3 цици, сега са две. Я да я питам аз. Отишъл той до нея и й вика: -Абе, кво стана бе? Вчера имаше три цици сега имаш две? Момичето леко засрамено му вика: -Ами, сега таковаа, ти вчера такова в тъмното, ми изсмука такова цирея.
- Ти да не търсиш края на въжето? Не го търси! Аз го отрязах.
Лекция по астрономия. Лекторът казва: - След пет милиарда години, Слънцето ще угасне и животът на Земята ще спре... - Извинете! - смутено се обажда един от студентите. Не чух, след колко години ще стане тая работа. - След пет милиарда. - Ух, слава богу! - облекчено въздъхва студентът. Аз пък чух "след пет милиона"...