Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Намерих си страхотна работа! - Каква бе? - Сгъвам парашути. - Е кво му е готиното пък на това? - Никой не идва да се оплаква, ако не съм си свършил работата добре...
Семейни 3,166 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една мутра казва на приятеля си: - Абе, брато, знаеш ли кво пише във вестника? - Кво бе брато? - Пише, че утре е краят на света. - Споко бе, брато, ние сме един век назад, бе. Като се възползва от моята неопитност, той ме облада, без дори да си плати. Митьо Очите е заминал в чужбина. Както се казва - правосъдието вече няма да му види прякора! Ханс СпайерПропагандаторът е специалист по продажба на мнения и убеждения. Из дневника на извънземен: Ден 45. Дойдоха някакви американци, за 4 часа ни разбиха бункера. Почерпиха ни с хамбургери. Вкусно, но не стигна за всички - изядохме ги. Ден 81. Сега пък японци някакви нанотехнологии и са два часа ни разбиха бункера. Почерпиха ни със суши. Вкусно, но не стигна за всички - изядохме ги. Ден 153. Долетяха българи. С помощта на лост и някаква майка (ама много пъти) за две минути разбиха вратата. Всички ядохме шамари (че не сме отворили). Не беше вкусно, но имаше за всички.