Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На гърдите на пациент докаран в “Бърза помощ” е поставена бележка: “Докторе, това е обикновена епилепсия, а не апендисит. Апендиситът вече ми е махан три пъти.”
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Журналист към Костов: - Какво бихте направили ако имахте сто хиляди долара? - Само сто ?!... Вече не си спомням, това беше толкова отдавна...
Политически
03.10.2017
3,288 прегледа
Следващ →
Още вицове
Дразнещо е, когато във филмите на ужасите, седи си сам човек вкъщи и пита:"Има ли някой?"..все едно убиецът ще му отговори:"Да, в кухнята съм, искаш ли сандвич?"
- Защо на Беемветата са им малки воланите? - За да може да се карат с белезници.
Физик, химик и садист изследвали един череп. След 3 часа изследване излиза физикът и казва: - Този череп е на 200 години. - Как разбра? - Физични формули и изчисления. Влиза химикът и излиза след 3 часа. - Този череп е на 200 години. - Как разбра? - Химични формули и изчисления. Влиза садистът и излиза след 3 дена, избърсва си потта от челото казва: - Този череп е на 2000 години. - Как така? - Призна си го мръсника.
В кабинета на директора на цирка влиза един човек: – Добър ден,идвам да видя дали ще се намери работа за мене? – Имате ли някакъв талант? – Мога да имитирам птици перфектно. Директорът помислил малко и казал : – Съжалявам, вече имам двама, които правят това. Човекът,разочарован, не казал нищо, отворил прозореца и .... отлетял.
Телефонът на един лекар посред нощ иззвънял. - Докторе - обадил се детски глас, - аз съм Сашко. Бихте ли дошли у дома? - Има ли някой болен? - попитал лекарят. - Да, всички освен мен. Днес бях непослушен е за наказание не ми разрешиха да ям гъби...