Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една 80-годишна баба се почувствала зле и решила да отиде на гинеколог. Влиза тя и доктора я пита: — А вие за какво сте тука? — Ами докторе, на преглед. — Еми хубаво, лягай тука. Преглежда я той, ама к’во да й каже (та тя е на 80 години, 211230, 211230, 0, 0, false, 0, 1, now()::timestamp(0), now()::timestamp(0) ), и решава да я избъзика. — Ами бабо, бременна си. — А бе чадо, как ще съм бременна та виж на колко години съм. — Това е бабо – бременна си. Излиза дъртата и недоверчиво си дрънка „Ше отида азе при друг доктор“. Тъй ама първия доктор звъни на колегата и му казва каква е работата та и той да я избъзика. Влиза бабата, а доктора я пита: — А на вас какво ви има? — Ами докторе, на преглед. — Еми хубаво, лягай тука. Преглежда я той и й казва: — Ами бабо, бременна си. Бабата става, облича се, и на излизане измърморила: — Ей, майка му стара, на днешно време и на средния си пръст да нямаш вяра.
Разни 1,599 прегледа
Следващ →

Още вицове

Роднините на опериран болен дават на хирург пачка пари: - Докторе, кажете - ще живее ли? Хирургът преброява парите и казва: - Засега - не... Ева към Адам: - Нима си длъжен всяка вечер да киснеш в кръчмата? Адам: - Не, правя го доброволно. Възползвайте се от най-новите тарифни планове с много отстъпки от КАТ! Предлагаме ви новите карти за експресно разплащане с 20, 50 и 100лв глоби в тях. За VIP и корпоративни клиенти предлагаме новия тарифен план "Фитипалди" - за 1000лв и всички нарушения през месеца са безплатни. Не забравяйте и за новата абонаментна услуга "Любимо нарушение". Глобите за предварително избрано нарушение ще бъдат с 50% отстъпка. И накрая само за 500лв картата "Антирадар" - когато сте с нея радарите не могат да определят скоростта ви. Следете промоционалните оферти на КАТ! Блондинка е зад волана: - Огледалце, огледалце, кажи ми, къде мога тук да обърна? Съдържателка на Публичен Дом се разхождала по коридора и чула от една стая някой да пее.....слиза тя до "рецепцията" (ако може така да го наречем) и пита: - Връчихте ли сметката на Господина от 8-ма стая??? - Да , разбира се ! - казала "рецепционистката" - А защо тогава още Пее?!?! - Той не пее Мадам....... Опяват Го!