Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Човек е свободен в момента, в който пожелае да бъде. Волтер
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- А моят ми казва:"Нещо си слабичка? Иди хапни една торта". - Твоят ли...кой е това? - Ами...вътрешния ми глас.
Разни
03.10.2017
1,903 прегледа
Следващ →
Още вицове
Борец отива в Англия, наема си нов Ролс Ройс, а човека му обяснява... Значи - при нас всичко е обратно, движите се в лявата лента, воланът е десен, обратният завой е на дясно... Тръгва оня из Лондон... След 2 часа се връща, а колата потрошена... -Абе човек, какво си направил, тая кола струва 200 000 лири! -Тъпак, ти ми каза, че всичко е обратно! От де да знам аз, че и вие минавате на зелено??? страна!
Двама рибари седят един до друг на язовира. Единият хвърля и вади непрекъснато риба, а другият само си седи. - Абе, ти с к`во ловиш? - пита вторият. - С глисти. След известно време се заговорили и за други неща и първият споделил: - Тази седмица се ожених. - Как така бе! - Е ми на, ожених се. - Поне хубава ли е? - Абе, не е много хубава. - Умна ли е? - Не е умна. - Как е в леглото? - Ох! Много е зле. - Тогава, защо си се оженил за нея? - Как защо? Виж какви глисти има само!
Жена към съпруга си - програмист: - Отвори този файл! ... Виждаш ли тази снимка? - Да, и? - разсеяно отговаря той. - Запомни добре лицето... Запомни ли го?... Добре, утре в 17:30 трябва да го вземеш от градината!
Една от малкото симбиози между оптимист и песимист - първия е създал самолета, а втория парашута!!!
Мъж пълзи в пустинята, обезводнен съвсем. Гледа към небето: - Господи, така съм жаден, така те моля за вода...И за чий х_й трети ден ми подхвърляш тези лопати???!