Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- А моят ми казва:"Нещо си слабичка? Иди хапни една торта". - Твоят ли...кой е това? - Ами...вътрешния ми глас.
Разни 1,903 прегледа
Следващ →

Още вицове

Борец отива в Англия, наема си нов Ролс Ройс, а човека му обяснява... Значи - при нас всичко е обратно, движите се в лявата лента, воланът е десен, обратният завой е на дясно... Тръгва оня из Лондон... След 2 часа се връща, а колата потрошена... -Абе човек, какво си направил, тая кола струва 200 000 лири! -Тъпак, ти ми каза, че всичко е обратно! От де да знам аз, че и вие минавате на зелено??? страна! Двама рибари седят един до друг на язовира. Единият хвърля и вади непрекъснато риба, а другият само си седи. - Абе, ти с к`во ловиш? - пита вторият. - С глисти. След известно време се заговорили и за други неща и първият споделил: - Тази седмица се ожених. - Как така бе! - Е ми на, ожених се. - Поне хубава ли е? - Абе, не е много хубава. - Умна ли е? - Не е умна. - Как е в леглото? - Ох! Много е зле. - Тогава, защо си се оженил за нея? - Как защо? Виж какви глисти има само! Жена към съпруга си - програмист: - Отвори този файл! ... Виждаш ли тази снимка? - Да, и? - разсеяно отговаря той. - Запомни добре лицето... Запомни ли го?... Добре, утре в 17:30 трябва да го вземеш от градината! Една от малкото симбиози между оптимист и песимист - първия е създал самолета, а втория парашута!!! Мъж пълзи в пустинята, обезводнен съвсем. Гледа към небето: - Господи, така съм жаден, така те моля за вода...И за чий х_й трети ден ми подхвърляш тези лопати???!