Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- А моят ми казва:"Нещо си слабичка? Иди хапни една торта". - Твоят ли...кой е това? - Ами...вътрешния ми глас.
Разни 1,902 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива един човек на доктор: — Докторе, ако изпия чашка коняк, почвам да ходя по тавана. — Покажете! Налива си човека коняк, моли за краставичка за мезе, изпива го, хапва и започва да ходи по тавана. Докторът е в шок! Тича за главния лекар, събира цяла комисия за да регистрират случая. Идват, наливат му още чаша коняк: — Показвай! — Неее, ако изпия още една, повече няма да мога да ходя. — Абе майната му на тавана, покажи как мезиш коняк с кисели краставички!!! Мъж се прибира на бегом от работа, съблича се и сяда да гледа телевизия - дават мач. Жена му казва: - Знам резултата! По радиото го казаха. Да ти кажа ли? - Не! В никакъв случай! Искам да си гледам... - Гледай си, моля, колкото искаш...Така или иначе нито един гол няма да има. Депутатите в парламента си споделят картите за гласуване, а те тръгнали срещу споделянето на файлове. Не е важно колко са парите, важно е да са много. "Млад мъж на 32 имам къща на кайманите и на карибите последните 5 модела на Ферари и Додж както и 2-милиона евро в Швеицарска банка и в тукашните около 1, имам и две немски овчарки. Нищо не тарся и нищо не продавам. Просто искам да се похваля!"