Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Окей, доскоро,...затваряй....не, вчера аз първа затворих, а ти си днес,...затваряй де...да. и аз те обичам, слънчице...доскоро...затваряй... Ето така, приятели, от тази човешка глупост мобилните опаратори печелят милиони всяка година.
Професионални 3,502 прегледа
Следващ →

Още вицове

Започва световното по бира..пардон по футбол! Турист отива в Южна Африка. Решава да отиде на кино. Нарежда се на опашката пред касата, а там - само негри. По едно време един му казва: - Ама ти май не си тукашен, а? - Да, защо? - Тук е ЮАР, момче! Белите не се редят на опашки, направо влизат в салона. Влязъл туристът направо на партера. Един отгоре му извикал: - Ей, ама ти май не си оттука, а? - Да, как разбрахте? - Че тук никой бял не седи долу. Всички бели са на балкона, долу са негрите. Качил се нашия горе, филмът започнал. По едно време попитал съседа си: - Извинете, къде е тоалетната? - Ей, ама ти май не си оттука, а? Тук няма тоалетни. Всеки пикае през парапета долу, върху главите на негрите. Срам не срам, събул нашия човек панталоните и започнал да пуска вода на главите на черните. По едно време отдолу се чул гневен вик: - Ей, да не съм само аз негър тука бе? Че разклати го малко! Новини от последния час: В Плевен бе открит нов фонтан. Правото на първа струя беше дадено на кмета на града. Обява: Изгубено е ценно куче. Възнаграждение. Особени белези: лае само по тъщата. Командир на част, полковник, говори на лейтенанта: - Ако всичко мине по план си пробий нова дупка за орден. - А ако мине не по план? - За този случай вече си имаш дупка...