Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Скъпи, бях при личния си доктор и той ме оправи, без да ми вземе пари! - Що, аз да не би да ти плащам?!
Семейни 3,030 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един борец прибира джипа на шефа в гаража. Но джипа бил по висок от гаража. Чудил се борецът какво да направи, извадил бухалката и му свалил тавана с една педя. На другия ден шефа като видял джипа питал бореца: - Какво си направил с новия джип бре? - Ами, шефе не влизаше в гаража! - отговорил бореца. - Ами, що не му спадна гумите и не го избута вътре? - Щото отдоло влизаше, а отгоре не щеше... Най-трудното в работата е да си гледаш работата. Край Дъбниците се блъскат две коли. Излизат двамата водачи и си разменят укори: - Колега, що не внимаваш - не виждаш ли, че на регистрационния ми номер пише "Лч", което значи "луд човек"?! - А ти бе, ловчанлията, не виждаш ли, че на моя пише "Пл", което значи "по-луд"?! - отвърнал плевенчанинът. Две мутри решили да фалшифицират пари и направили банкноти от по 9 лв. Чудят се къде да ги развалят и отиват при шефа си. Единият влиза и след 10 минути излиза с усмивка. - Как мина, развали ли ти ги? - пита другият. - Да, развали ми ги като пич - на по 3 и 6 лв. Дядо Мраз, подпийнал вече, пристига на поредния адрес: - Какво искаш за подарък, малко момченце? Детенцето, без да каже думичка, удря Дядо Мраз в лицето. - Ама защо? - Това е за миналата година.