Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две приятелки разговарят: - Джули, никога не съм била толкова щастлива, имам двама приятели. Единият е красив, нежен, внимателен, грижовен... ! - Тогава, за какво ти е другият? - Ох, ами другият не е обратен.
Блондинки 2,696 прегледа
Следващ →

Още вицове

Хора пътуват в самолет..но двигателите отказват да работят..Капитана вика стюардесата и й казва.. -Направи нещо с пътниците да не се паникьосат.Ще се разбием. Капитана се опитва да се справи със самолета и се отказва.Пуши последната цигара и последните 2-3 чашки алкохол. Пътниците с недоумение се чудят какво става със самолета от това тресене и стюардесата леко срамежливо казва: -Сега ще ви покажа един фокус.Като си сваля блузката и остана по сутиен ще гръмне левия двигател.Съгласни ли сте? Всички в хор: Дааа! Сваля си блузката и хоп! Левия двигател гръмнал.Жени,деца мъже в радост.. Стюардесата: -Сега искате ли още един фокус? Пътниците: -Дааа! -Сега ще сваля сутиена си и когато остана по цици ще паднем.Искате ли да видите? В хор: Дааа! Мацката сваля сутиена и последния двигател на самолета гръмва и самолета пада. 10 Минути след катастрофата един дядо излиза сред отломките и се потъпва да се очисти си мърмори: -Еееее аман вече от тия женски номера.Пфуу! Една блондинка си купила кола и поканила приятелката си /също блондинка/ на пазар в града. След като приключили пазаруването, двете блондинки се отправили към колата, но се оказало, че вратите са заключени, а ключът виси на таблото. Момичетата прекарали няколко часа в неуспешни опити да отворят колата. Изведнъж едната от тях погледнала към небето и видяла приближаващи се облаци. - Бързо, измисли нещо, защото идва буря, а аз забравих гюрука на колата отворен! Блондинка се разхожда в центъра на София. GSM-ът й звъни, тя се обажда и казва: - О, скъпи, ти откъде знаеш, че съм в центъра? За човечеството е свойствено да преувеличава женските потребности и мъжките възможности. Премиер-министъра на Исландия Йохана Сигурдардотир се срещна в резиденцията си с президента на Намибия Хификепуне Похамба. И двамата са се направили, че отлично помнят името на събеседника си.