Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Лоша новина за любителите на хляба, той отново поскъпва.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Две приятелки разговарят: - Джули, никога не съм била толкова щастлива, имам двама приятели. Единият е красив, нежен, внимателен, грижовен... ! - Тогава, за какво ти е другият? - Ох, ами другият не е обратен.
Блондинки
03.10.2017
2,696 прегледа
Следващ →
Още вицове
Хора пътуват в самолет..но двигателите отказват да работят..Капитана вика стюардесата и й казва.. -Направи нещо с пътниците да не се паникьосат.Ще се разбием. Капитана се опитва да се справи със самолета и се отказва.Пуши последната цигара и последните 2-3 чашки алкохол. Пътниците с недоумение се чудят какво става със самолета от това тресене и стюардесата леко срамежливо казва: -Сега ще ви покажа един фокус.Като си сваля блузката и остана по сутиен ще гръмне левия двигател.Съгласни ли сте? Всички в хор: Дааа! Сваля си блузката и хоп! Левия двигател гръмнал.Жени,деца мъже в радост.. Стюардесата: -Сега искате ли още един фокус? Пътниците: -Дааа! -Сега ще сваля сутиена си и когато остана по цици ще паднем.Искате ли да видите? В хор: Дааа! Мацката сваля сутиена и последния двигател на самолета гръмва и самолета пада. 10 Минути след катастрофата един дядо излиза сред отломките и се потъпва да се очисти си мърмори: -Еееее аман вече от тия женски номера.Пфуу!
Една блондинка си купила кола и поканила приятелката си /също блондинка/ на пазар в града. След като приключили пазаруването, двете блондинки се отправили към колата, но се оказало, че вратите са заключени, а ключът виси на таблото. Момичетата прекарали няколко часа в неуспешни опити да отворят колата. Изведнъж едната от тях погледнала към небето и видяла приближаващи се облаци. - Бързо, измисли нещо, защото идва буря, а аз забравих гюрука на колата отворен!
Блондинка се разхожда в центъра на София. GSM-ът й звъни, тя се обажда и казва: - О, скъпи, ти откъде знаеш, че съм в центъра?
За човечеството е свойствено да преувеличава женските потребности и мъжките възможности.
Премиер-министъра на Исландия Йохана Сигурдардотир се срещна в резиденцията си с президента на Намибия Хификепуне Похамба. И двамата са се направили, че отлично помнят името на събеседника си.