Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Истинска случка, съвсем наскоро... Една колежка(вече бивша): - Абе тук има един и-мейл на английски, аз сега на английски ли да им пиша....
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Деца, какво ви беше най-трудно в трети клас? - Да обясним на продавачката за кого купуваме ракия!
Разни
03.10.2017
1,833 прегледа
Следващ →
Още вицове
Момиче казва на гаджето си: - Aко още един път ме целунеш ще бъда твоя цял живот! Момчето: - Благодаря за предложението, чао!
- Сигурен съм, че Пепеляшка е била брюнетка. - От къде на къде? - Ако беше блондинка щеше да си изгуби и двете обувки.
За първи път в историята Чък Норис е намерен да лежи в безсъзнание. По непотвърдена информация тялото му е намерено близо до стадиона на мира в Перник.
- Мамо, приготвила ли си нещо за ядене? - Разбира се, че съм приготвила. Сложих от твоята подправка в супата! - Каква подправка? - Каква? Дето беше в кутийката! Ха-ха! В кутийката-мутийката! Ха-ха! Подправка-надправка в кутийката-мутийката!
Трима студенти отиват на изпит. Първият от тях - голям връзкар сяда. Професора го пита: - През 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби, има много жертви и… - Разрушения. - Браво колега, отличен. Сяда втория – по малък връзкар. - През 1945 година над Назасаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби и… - Има много жертви и разрушения. - Браво колега, отличен. Сяда третия – никакъв връзкар. - Колега , някога някъде да е падало нещо? - Да, през 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби, има много жертви и разрушения - Поименно, колега поименно.