Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мел разказва тъп виц, а Джани: - Не вдигай самочувствието на Къци Вапцаров!
Черен хумор 1,830 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бойко Борисов по повод кандидатурата на Румяна Желева: "аз ги номинирам, те ги връшат"... ------- - Когато фактите говорят даже боговете мълчат, но явно за ББ това не важи. - Да, той е много тежък случай... Въпрос: Защо блондинките се усмихват, когато по време на буря има светкавици? Отговор: Защото си мислят, че ги снимат. Докато си плавали с една лодка насред океана Чапай вика на Петка: - Петка, ако скочиш тук ще намериш съкровище. И Петка скочил да го търси. През това време пред Чапай се явил един дух и му казал че ще му изпълни три желания. И той казал: - Амии, първо искам да съм много богат, второ искам да имам готина жена и трето… айде да не бъда егоист, искам да се сбъдне първото желание на Петка което ще си пожелае след като излезе от водата. Тъкмо в този момент излязал Петка разгневен от водата и извикал: - Чапай, да та ебат сто бивола няма никакво съкровище! По време на студената война, агент на ЦРУ е на шпионска мисия в Москва. Знае идеално руски, познава до съвършенство руската култура и обичаи. Задачата му е да се запознае със съветски младежи и да се внедри в комсомолските структури. Първата вечер влиза в близкото барче, поръчва си квас, завързва разговор с младежите, започва да рецитира Пушкин на перфектен руски, всички му казват браво но след малко си тръгват. Остават само той и барманът: - Ти не може да си руснак. - Как така? - Ами така! На другата вечер американецът влиза в ресторант по време на танцова забава. Кани момиче, тацува валс, танго, после казачок, но след малко всички си тръгват. Остават само той и барманът: - Ти не може да си руснак. - Как така? - Ами просто няма руснаци-негри. Деца на посещение в АЕЦ: Двама служители, облечени в противорадиационни костюми, носят много внимателно малка кутийка! Едното дете пита: - Извинете, а какво ще стане ако изпуснат кутията? - Ами по принцип нищо... в радиус от 100 км...