Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо женените мъже напълняват? - Защото ергенът се прибира вкъщи, отваря хладилника, вижда какво има вътре и от мъка отива в леглото. Жененият мъж отива в леглото, вижда какво има вътре и от мъка отива да отваря хладилника...
Семейни 8,541 прегледа
Следващ →

Още вицове

На борец сина влиза закъснял за час в музиклалната школа! Скарва му се учителят и го праща на мястото му! Отива той, отваря калъфа на цигулката и изведнъж почва да се хили! -Що се хилиш бе, хулиган, не стига, че закъсня за час... Отива към него и изведнъж ахва - в калъва седи калашник! -Кво е тва бе, и кво му е толкова смешното? -Как да не е смешно, представям си физиономията на баща ми като отиде в банката, отвори калъфа и види вътре - цигулка... Слепец звъни в публичен дом: - Алооо, бардака ли е? - Да, какво ще обичате?? - Абе аз искам такова, да поръчам дама, но много специална поръчка.. - Кажете, при нас има всичко. - Амиии - рекъл слепеца - .. да бъде руса, с червени прашки и.. да прави 69!!!!!! - Чудесно, точно таква имаме, пътува вече към вас. Звъни се, отваря слепеца и ..пита: - Руса ли си?? - Да, като слънце. - Лелеле, малии - трие ръце. - С червени прашки ли си?? - Да, огън.. - Ауууууу, ихааааа - настройва се. - Ааааааа 69 правиш ли???? - Амиииии - притеснила се "дамата" - не съвсем, но скоро ще ги навърша. Москва. Червеният площад. Минус 40 градуса. На бордюра седят двама мужици и плачат тихо. Минава патрулка и милиционерите питат: - К`во правите тука, бе? - Счупихме една бутилка водка и чакаме да замръзне, та да си я приберем. Пияница седи до локвата и я разбърква с клечка. До него кляка друг. - Какво правиш? -Гоня акулите. - К`ви акули, бе? Няма никакви акули! -Е, как ще има, аз нали ги гоня! - Хей, Нео, я изтичай за бира? - А защо аз? - Ти си избрания - Скъпи, като се прибереш, ще си много изгладнял, затова реших да ти направя изненада. Вечерята е на масата!!! Идвай бързо, чакам те с нетърпение. Масата е в ресторанта.