Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отишло едно чукчи в Москва на пазар Влиза в магазин за дрехи и вижда гащи.Пита продавачката: -Какво е това? -Гащи-отговорила му тя -А те за какво служат-попитал я чукчито -Ами как за какво-с тях е по-хигенично и по-топло! Решило чукчито да си купи.Метнал се на шеината и тръгнал да се прибира По едно враме му се приходило по голяма нужда.Свършил си работата той- гледа-нямя нищо! -Брей-наистина било хигиенично! Седнал -Брей и как топли!
Чукчи 5,499 прегледа
Следващ →

Още вицове

Имало едно време един цар. Той имал 3 дъщери. Дошло време да ги жени, но не знаел за кого. Извикал първата и й казал: - Дъще хвърли тая пръчка и кадето падне там ще се ожениш. Хвърлила тя пръчката и паднала при най-красивия принц. Оженили се. Извикал втората и й казал: - Дъще хвърли тая пръчка и кадето падне там ще се ожениш. Хвърлила тя пръчката и паднала при най-богатия принц. Оженили се. Извикал третата и й казал: - Дъще хвърли тая пръчка и кадето падне там ще се ожениш. Хвърлила тя ама понеже била малко недагава с едната рака и пръчката паднала в средата на едно блато при една крастава жаба. - Ех мама му стара такъв ми бил късмета - помислила си тя. Ама нали знаете приказката - целуваш жабата и става принц. Хванала тя жабата - целува - няма принц. Пак хваща, пак целува - няма принц. И почнала - целува, целува, целува... и на жабата по едно време й писнало и се обажда с човешки глас: - Мацка, мацкаааа, много сам омагьосан ще трябва и да духаш малко... Главният психиатър видял, че лудите са се наредили в редица на двора и един по един падат и почват да си блъскат главата в асфалта. Пратил един от докторите да провери какво става. Оня се връща след половин час: - Един от лудите е нарисувал с тебешир една черта на асфалта и обещава 1000 лева на всеки, които успее да пропълзи отдолу. - А ти защо толкова се забави? - 1000 лева са си сериозни пари… Разговор между Господ и Адам: -Господи,защо направи жената толкова красива? -За да се влюбиш в нея,чедо мое. -А защо я направи толкова работлива? -За да се влюбиш в нея,чедо мое. -А защо я направи малко глупава? -За да се влюби в тебе,чедо мое. Спорили германец, швед и сърбин чии електровози са най-големи. Германецът се похвалил: - В нашите има тоалетна, баня и мини бар! Шведът го засекъл: - Това не е нищо! В нашите имаме и джакузи и фитнес... Сърбинът обаче казал: - Абе слушайте една история сега и сами преценете вие. Значи отивам аз на работа и се качвам в "Дишев"-ката да карам влака за Шид. Не щеш ли обаче от вътре някъде се чуваше тъп шум. Оставих аз помощника да кара и се метнах на "Застава"-та, карах 10 минути, стигнах до първи модулен шкаф - нищо. Надух пак "Застава"-та и още десет минути карах - пак нищо. После още двайсет минути карах и стигнах до трафа, а там отдолу в шкафа на преходите се заплели в една паяжина един шведски и един немски локомотив и бръмчат... Мъдри размисли За пари може да се купи дом, но не и семейство. За пари може да се купи легло, но не и секс. За пари може да се купи часовник, но не и време. За пари може да се купи книга, но не и знания. За пари може да се купи храна, но не и апетит. За пари може да се купи секс, но не и любов. За пари може да се купи лекарство, но не и здраве. За пари може да се купи застраховка, но не и сигурност. Както виждаш, парите на са всичко. Така, че ако имаш от тях повечко, може да ми изпратиш някаква част.