Малкото шимпанзе разправя на майка си:
- Днес предпазих учителя ни от една лоша шега! Другите му бяха сложили кабърче на стола.
Майка му казва гордо:
- Много добре и какво направи?
Малкото шимпанзе отговаря:
- Точно в момента, в който щеше да седне, му дръпнах стола!!!
Отива една едрогърдеста, дългокрака блондинка на доктор.
- Добър ден!
- поздравил я докторът, когато влязла в кабинета.
- Добър ден, докторе!
- Кажете от какво се оплаквате, моля!
- Ами...
- започнала блондинката притеснено
- Как да ви кажа, докторе... Мисля, че страдам от полова слабост.
- Ха, това е интересно
- повдигнал вежди докторът
- А в какво се изразява тази полова слабост?
- Ами... Не мога да отказвам...