Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Не стига, че е досаден спам-а, но може и да е обиден: една позната получи мейл с предложение да си увеличи пениса с 20 %....
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Торентите ги е измислил Исус Христос: той е купил 5 хляба и 2 риби, а после ги е разделил на 5000 човека.
Програмисти
03.10.2017
3,745 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един отишъл на стриптийз бар. Седнал, поръчал си водка и в същия момент излязла една стриптизьорка. Зазяпал се нашият и в един момент някакъв зад него се развикал: -Давай бейби! Сваляй дрехите! Аре, ти си ! Обърнал се нашият и му вика на тоя: -Абе брато, чакай поне една дреха да свали, успокой се малко! Оня седнал. Хвърлила стриптизьорката горницата и тоя пак почнал да крещи: -Давай скъпа! Сваляй всичко! Крещял, викал и нашият почнал да се изнервя, обърнал се и му вика: -Аре, стига ве! Толкова да си загорял? Още не си е свалила сутиена! Така се повтаряло докато не свалила и прашките. Тоя път и нашият почнал да вика, ама от тоя отзаде нито звук. Обърнал се нашият човек да види дали не си е заминал оня... той още там, ама си мълчи. -Аре, ве батка - казал нашият - момичето вече се съблече, къде ти отиде самочувствието? -Амииии... някъде по гърба ти.
Високите технологии след 20 години: - Мими, свършиха ми парите в самобръсначката, прати ми от ютията!
Младоженка излязла от душа, увита в халат. Младоженецът казал: - Вече няма нужда да се срамуваш - нали сме женени. - Тя си съблякла халата и му показала голото си тяло. - Леле - ахнал съпругът. - Нека те снимам. - Защо? - свенливо попитала булката. - За да мога вечно да нося красотата ти до сърцето си. Той я снимал и после също влязъл под душа. След няколко минути излязъл, увит в халат. - Защо носиш халат, скъпи? - попитала жена му. - Вече няма нужда да се срамуваш - нали сме женени. - Той си съблякъл халата и й показал голото си тяло. - Нека и аз ти направя снимка - казала тя. - Защо? - ухилил се мъжът. - За да мога да я увелича.
- Защо всички управляващи по един и същ начин не помагат на народа и държавата? - Защото всички са от една и съща масонска ложа.
Иванчо прави номера на колелото си. - Мамо, виж! Сега карам без ръце, а сега без крака... След малко: - А шега беж жъби...