Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Торентите ги е измислил Исус Христос: той е купил 5 хляба и 2 риби, а после ги е разделил на 5000 човека.
Програмисти 3,745 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един отишъл на стриптийз бар. Седнал, поръчал си водка и в същия момент излязла една стриптизьорка. Зазяпал се нашият и в един момент някакъв зад него се развикал: -Давай бейби! Сваляй дрехите! Аре, ти си ! Обърнал се нашият и му вика на тоя: -Абе брато, чакай поне една дреха да свали, успокой се малко! Оня седнал. Хвърлила стриптизьорката горницата и тоя пак почнал да крещи: -Давай скъпа! Сваляй всичко! Крещял, викал и нашият почнал да се изнервя, обърнал се и му вика: -Аре, стига ве! Толкова да си загорял? Още не си е свалила сутиена! Така се повтаряло докато не свалила и прашките. Тоя път и нашият почнал да вика, ама от тоя отзаде нито звук. Обърнал се нашият човек да види дали не си е заминал оня... той още там, ама си мълчи. -Аре, ве батка - казал нашият - момичето вече се съблече, къде ти отиде самочувствието? -Амииии... някъде по гърба ти. Високите технологии след 20 години: - Мими, свършиха ми парите в самобръсначката, прати ми от ютията! Младоженка излязла от душа, увита в халат. Младоженецът казал: - Вече няма нужда да се срамуваш - нали сме женени. - Тя си съблякла халата и му показала голото си тяло. - Леле - ахнал съпругът. - Нека те снимам. - Защо? - свенливо попитала булката. - За да мога вечно да нося красотата ти до сърцето си. Той я снимал и после също влязъл под душа. След няколко минути излязъл, увит в халат. - Защо носиш халат, скъпи? - попитала жена му. - Вече няма нужда да се срамуваш - нали сме женени. - Той си съблякъл халата и й показал голото си тяло. - Нека и аз ти направя снимка - казала тя. - Защо? - ухилил се мъжът. - За да мога да я увелича. - Защо всички управляващи по един и същ начин не помагат на народа и държавата? - Защото всички са от една и съща масонска ложа. Иванчо прави номера на колелото си. - Мамо, виж! Сега карам без ръце, а сега без крака... След малко: - А шега беж жъби...