Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В един ресторант на клиент му прави впечатление, че всички сервитьори се разхождат с две лъжици в джобчето на жилетката и с конец, висящ от дюкяна. Попитал един от тях защо така. - Ами миналия месец шефа повика едни консултанти да анализират работата и да дадат съвети за повишаване на ефективността. Те установиха, че лъжиците падат най-често и се губи време за смяна, та сега носим лъжици за моментална смяна. А конеца е защото пак тия установиха, че губим много време за миене на ръцете като ходим до тоалетна, та с конеца си го вадим и пикаем без да го хващаме. - Добре де, а как си го прибирате? - За колегите не знам, но аз използвам двете лъжици...
В ресторанта 5,127 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж на средна възраст си седял в крайпътно заведение, когато влезли трима рокери. Първият отишъл при мъжа и угасил фаса си в чинията му. Вторият се изплюл в млякото му. Накрая третият съборил обяда му на пода. Без да каже нито дума, мъжът станал и си излязъл. - Тоя не беше никакъв мъж, а? - презрително казал единият рокер на сервитьорката. - И за шофьор не го бива - отвърнала тя. - Току-що прегази три мотора с камиона си. Говорят си две приятелки: - Мъжете са много глупави. Представи си само, всеки път, когато ми трябват пари, правя скандал вкъщи и заплашвам, че ще си замина при мама. - И това действа? - Разбира се, всеки път ми дава пари за билет. Ако не бяха руснаците сигурно щях да се казвам Мюлер, но всъчщност ако наистина не бяха руснаците щях да се казвам Хасан... Заженил се Иванчо. Голяма и весела сватба направил. Дръпнала го булката към спалнята , а Иванчо преди това се допитал до дядо си. - Кажи ми дядо как да подхвана булката като отидем в спалнята? А дядото му казал : - Не се притеснявай синко, аз ще стоя зад вратата с гъдулката. Като изсвиря ЦИГУ... вкарваш напред , като изсвиря МИГУ ... назад! Съгласил се Иванчо , легнали си с булката. А дядото зад вратата свирил ЦИГУ - Иванчо го вкарвал , изсвирил дядото МИГУ - Иваночо го изкарвал. По едно време булката изревала : - Е заситни де дядо , заситни ! В беемвето седят двама в костюми при затворени прозорци, а навън е 40 градуса, По едно време: — Пешо, хайде да отворя прозореца. — Не може! — Хайде де! — Казах, че не може. — Защо? — Нека всички си мислят, че имаме климатик!