Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Магарето попитало коня: - Колко е часа? Конят извадил термометър, погледнал го и отвърнал: - М-м-м да, вече е сряда...
Тъпизми 2,280 прегледа
Следващ →

Още вицове

Три признака, че остаряваш: 1. Когато те срещат да носиш цветя, не мислят, че отиваш на среща, а на погребение. 2. Когато носиш черно, не мислят, че си шик, а че отиваш на погребение. 3. Когато те видят да плачеш не мислят, че са ти разбили сърцето, а че отиваш на погребение. Блондинка влиза в библиотека, крещейки: - Две кафета и две коли! - Но… тук е библиотека. - О, извинявайте, две кафета и две коли - отвръща шепнейки блондинката. Иванчо заварва родителите си да правят секс. Позата е обикновена - бащата отгоре, и ги пита какво правят. Те му отвръщат, че му правят братче. - Не искам братче. На другия ден ги заварва в обратна поза - майката отгоре и без да задава въпроси казва: - И сестричка не искам. На третия ден ги заварва в поза задна прашка и категорично заявява : - И куче не иска-а-а-ам . Третокласник пита младата си учителка: - Г-жо,вие станахте учителка,по призвание или заради заплащането? - Задай същият въпрос на кака си,когато закъснява нощем. Християнин, мюсюлманин и атеист летят в самолет. Двигателите на самолета отказват и той тръгва да пада. Християнинът се успокоява сам: - Аз живях праведен живот и винаги вярвах в Господ, не ме е страх да умра, ще попадна в Рая и ще живея щастливо там. Мюсюлманинът се успокоява с думите: - Аз водих праведен живот и винаги вярвах в пророка Мохамед и в Аллаха, не ме е страх да умра, ще живея на ония свят много по-добре. Христянинът казва: - Ще ме прощаваш, но ти вярваш не в този Бог, в който трябва. Там при вас няма по-добър живот горе. Мюсюлманинът го парира: - Много се заблуждаваш! Няма друг Бог, освен Аллах. Продължават да спорят, докато не ги прекъсва атеистът: - Вие продължавайте да си спорите, чия вяра е правилна, а аз вярвам в науката, която ме е снабдила с парашут, така че, прощавайте господа..