Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между актриси: - Как мина кастингът, скъпа? - Чудесно! Режисьорът имаше само една забележка към мен - краката ми били студени!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Отива Иванчо на училище с много подута уста. Учителката го пита: - Какво ти е бе, Иванчо? - Ами вчера ми кацна една оса на устните! - И какво, ухапа ли те? - Не бе, татко я утрепа с лопатата!!!
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,529 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иванчо имал съученик Пешко, който нямал уши. Бащата на Пешко все се оплаквал на родителите на Иванчо, че той постоянно се подиграва на сина му и момчето става от ден-на ден по-зле. Иванчовият татко го предупредил, че ако разбере, че той се е подигравал на Пешко, ще яде голям бой. Иванчо отива на училище, среща Пешко и го пита: - Мараба Пешко, как си с очите? - Ами, добре съм - му отговаря той. - Добре, а след 10 години как ще си с очите? - Ами, пак добре. - Добре, а след 50? - Е, евентуално ще сложа очила. Иванчо снисходително го помилвал по главата и му казал: - Къде бе приятелю? Къде ще ги сложиш тия очила?!?
Един шофьор пътувал с колата през зимата и го стопирала една стопаджийка. Качил я той в колата, обаче след малко колата се развалила и той излязъл от нея за да я оправи. Човъркал той по двигателя но ръцете му замръзнали, влязъл в колата, пъхнал ги между краката на жената и като се стоплили пак излязъл навън, за да продължи ремонта. След малко ръцете му пак замръзнали и пак по същия начин ги стоплил между краката на жената. На третия път оправил колата, влязъл вътре, запалил двигателя и тогава тя му рекла: - Добре де, ами ушите ти не измръзнаха ли?
Срещат се двама приятели след дълга раздяла. Първият попитал: - Къде се губиш приятелю? Цяла вечност не съм те виждал. Другият отговорил: - Бях на сафари в Африка. Като вървях през джунглата, една маймуна се спусна от дърветата и ме отвлече. И като ме подхвана секс, секс, секс та три месеца. Докато ме откриха и спасиха. - Е, поне си останал жив. - Половин година вече нито пише, нито се обажда. Това живот ли е?
Хубава жена с мини-поличка отива на интервю за секретарка. На въпроса на шефа, защо си търси нова работа, тя отговаря: - Останах без работа заради престуктуриране на фирмата, но моя предишен шеф ми е дал препоръки. - Позволете да видя. И чете шефът следното : "Препоръчвам ви (..) в качеството на секретарка, Тя набира страшно бавно текст, с много правописни грешки, не може да оформи един документ като хората, но може да прави свирки като никоя друга." След като прочел шефът, почесал се по главата и казал: - Наета сте. Не й давал никакви отговорни задачи, само по добрата част от препоръките... След някое време шефът решил да благодари на предишния шеф за секретарката си, обажда му се: - Искам да ви изкажа благодарност, за препоръките, които сте написал за секретарката си. веднага реших да я взема щом прочетох, какво сте написали за нея. - Какви ги разправяте? Препоръки ли?! Никога не съм й писал.
- Докторе, защо толкова дълго ми пишеш диагнозата? Какво става? - Не се притеснявай, не е диагноза. Съчинявам ти некролога.