Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива Иванчо на училище с много подута уста. Учителката го пита: - Какво ти е бе, Иванчо? - Ами вчера ми кацна една оса на устните! - И какво, ухапа ли те? - Не бе, татко я утрепа с лопатата!!!
Иванчо и Марийка 3,529 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо имал съученик Пешко, който нямал уши. Бащата на Пешко все се оплаквал на родителите на Иванчо, че той постоянно се подиграва на сина му и момчето става от ден-на ден по-зле. Иванчовият татко го предупредил, че ако разбере, че той се е подигравал на Пешко, ще яде голям бой. Иванчо отива на училище, среща Пешко и го пита: - Мараба Пешко, как си с очите? - Ами, добре съм - му отговаря той. - Добре, а след 10 години как ще си с очите? - Ами, пак добре. - Добре, а след 50? - Е, евентуално ще сложа очила. Иванчо снисходително го помилвал по главата и му казал: - Къде бе приятелю? Къде ще ги сложиш тия очила?!? Един шофьор пътувал с колата през зимата и го стопирала една стопаджийка. Качил я той в колата, обаче след малко колата се развалила и той излязъл от нея за да я оправи. Човъркал той по двигателя но ръцете му замръзнали, влязъл в колата, пъхнал ги между краката на жената и като се стоплили пак излязъл навън, за да продължи ремонта. След малко ръцете му пак замръзнали и пак по същия начин ги стоплил между краката на жената. На третия път оправил колата, влязъл вътре, запалил двигателя и тогава тя му рекла: - Добре де, ами ушите ти не измръзнаха ли? Срещат се двама приятели след дълга раздяла. Първият попитал: - Къде се губиш приятелю? Цяла вечност не съм те виждал. Другият отговорил: - Бях на сафари в Африка. Като вървях през джунглата, една маймуна се спусна от дърветата и ме отвлече. И като ме подхвана секс, секс, секс та три месеца. Докато ме откриха и спасиха. - Е, поне си останал жив. - Половин година вече нито пише, нито се обажда. Това живот ли е? Хубава жена с мини-поличка отива на интервю за секретарка. На въпроса на шефа, защо си търси нова работа, тя отговаря: - Останах без работа заради престуктуриране на фирмата, но моя предишен шеф ми е дал препоръки. - Позволете да видя. И чете шефът следното : "Препоръчвам ви (..) в качеството на секретарка, Тя набира страшно бавно текст, с много правописни грешки, не може да оформи един документ като хората, но може да прави свирки като никоя друга." След като прочел шефът, почесал се по главата и казал: - Наета сте. Не й давал никакви отговорни задачи, само по добрата част от препоръките... След някое време шефът решил да благодари на предишния шеф за секретарката си, обажда му се: - Искам да ви изкажа благодарност, за препоръките, които сте написал за секретарката си. веднага реших да я взема щом прочетох, какво сте написали за нея. - Какви ги разправяте? Препоръки ли?! Никога не съм й писал. - Докторе, защо толкова дълго ми пишеш диагнозата? Какво става? - Не се притеснявай, не е диагноза. Съчинявам ти некролога.